Mladší přípravka domácí dvojutkání vyhrála!

Dnes 26.9.2016 jsme místo tréninku hráli odložené utkání s Rapoticemi. Chyběli nám nemocní kluci Láďa Sobotka a Vojta Holý, a tak jsme tým složili následovně:

Dominik Beneš v bráně

Jedna čtveřice v poli - Kuba Strnad, Pepa Husár, Lukin Bruzl a Adam Běhal

Druhá čtveřice v poli - Mates Feranec, Tomáš Kamas, Hynek Jaroš a Kuba Dvořák

Vaška Kosoura, který přišel o něco později jsme postupně prostřídali a protočili v obou čtveřicích a vyzkoušeli jiné varianty.

Kluci byli dnes nadšeni, třetí utkání přineslo trochu "zlepšené" organizace, která se nám daří jen občas udržet, protože jednu chvíli chtějí hrát všichni v útoku, pak v obraně a nakonec jsou jako vždy všichni všude.

V první utkání za celý poločas gól nepadl, ale ve druhé části už udeřilo. Nejprve Kuba Strnad v 15' po faulu střelou z dálky vsítil na 1:0 a těsně před koncem utkání zvýšil na 2:0 Tomáš Kamas. Soupeř sice hrozil několika samostanými úniky ale buď byl na místě, jako tradičně náš brankář, Dominik Beneš, nebo se soupeř netrefil a nebo včas kluci zvládli únik zablokovat.

Ve druhém utkání jsme už v 1' vedli po sólu Kuby Strnada 1:0, ale ve 4' soupeř srovnal na 1:1 Davidem Tesařem.Okamžitě po rozehře Tomáš Kamas přihrál Matymu Ferancovi a vedli jsme 2:1. V 10' zvýšilo na 3:1 opět Kuba Strnad  a v 11' krásně vystřelil Mates Feranec a jeho střelu dorazil do branky Tomáš Kamas. V bohatém poločase ještě stihl soupeř snížit na 4:2 Šimonem Doležalem. Ve druhém poločase chtěli kluci zvýšit náskok a soupeř zase vyrovnat, ale nepovedlo se ani jedno a skóre se už nezměnilo. Kluci dnes odvedli výborný výkon a v individuálních činnostech - bránění, vedení míče a střelba bylo dnes na co koukat.

Na závěr ještě připomínám, že ve středu 28.9.2016 je trénink normálně v 17.00 hod na hřišti.