Mladší přípravka vstoupila do sezony vítězstvím

Mladší přípravka jela hned v prvním kole na hřiště nedalekého Březníka. Již od první minuty šlo vidět kdo bude diktovat tempo hry. Mladíci z Náměšťě šli od začátku jasně za vítězstvím. V této kategorii se hraje systémem 2x12 minut po dvou zápasech. V prvním zápase se prosadili 3x Bartes společně se Strnadem a k nim se přidali po golu Chlanda, Kovář a Kijonka Petr. Kluci z Březníka statečně bojovali a též se dočkali branky a to hned dvakrát. Tudíž první zápas skončil 9:2 pro hosty z Náměšťě. V druhém zápase už budoucnost Náměšťě nedala Březníku šanci a po krásných pěti golech Bartesa, hattricku Kijonky, dvou golech Chlandy a Stranada a jednoho golu Galvánka vyhrála Náměšť s přehledem 13:0. Je nutno podotknout, že mladíci z Březniku byli věkově o rok mladší a nehrají spolu tak dlouho jako přípravka Náměšťě, ale i tak kluci statečně bojovali až do poslední minuty.

Slovo trenéra Martina Preisnera : Děkuji klukům za odvedený výkon, až na malé vyjímky se opravdu snažili a šlo na nich vidět že chtějí vyhrát. Byl to pro mě první mistrovský zápas v roli trenéra a jsem strašně moc rád, že skončil vítězstvím. Hlavní je, že to kluky baví a chtějí fotbal hrát o to přeci jde !