Stará Říše
6:1(3:1)
Góly: Matyáš Stojaník (3x), Martin Kašík, Sergiu Domente
Sestava: Štolfa Antonín - Chadim Petr - Štolfa Marek - Jelínek Radim - Pelánek Dominik - Stojaník Matyáš - Kašík Martin - Sergiu Domente Střídali: Vychytil Jakub - Jelínek Dominik - Matoušek Šimon - Všetečka Adam

Kluci se od prvních minut snažili konečně zlomit dvě porážky, ale jako naschvál hned z prvního protiútoku inkasovali 0:1. Kluci nesložili zbraně  a začali dobývat bránu soupeře. V 5' měl šanci Matyáš Stojaník po přihrávce Martina Kašíka, ale volil před bránou kličku a golman vytěsnil míč na roh. Ve 14' vysunul Marek Štolfa Martina Kašíka, ten ale minul bránu. 19' opět šance Matyáše Stojaníka po přihrávce Martina Kašíka, gól však nepadl. Z akce byl však roh, který kopal Matyáš Stojaník, míč se dostal k Martinovi Kašíkovi a ten ho za pomoci hostujícího obránce protlačil do brány1:1. Po několika dalších zahozených šancích se ve 24' situace opakovala.Matyáš Stojaník kopal roh a Martin kašík dal na 2:1. Ve 28' po další akci vystřelil Dominik Pelánek a odražený míč od brankáře do brána dorazil Matyáš Stojaník 3:1.

Ve druhém poločase kluci pokračovali v náporu, hned v úvodu neproměnili další šanci, ale pak Matyáš Stojaník dvěma góly zkompletoval hattrick a mezi střelce se zapsal i Sergiu Domente. Konečný výsledek je nakonec 6:1 a kluci se konečně dočkali výhry.

Opět nám pomohli kluci ze starší přípravky Kuba Vychytil, Šimon Matoušek a Dominik Jelínek. Děkujeme.

Sestava: Štolfa Antonín - Chadim Petr - Štolfa Marek - Jelínek Radim - Pelánek Dominik - Stojaník Matyáš - Kašík Martin - Sergiu Domente

Góly: Matyáš Stojaník 3, Martin Kašík, Sergiu Domente

Asistence: Martin Kašík, Matyáš Stojaník, Domink Pelánek

Střídali: Vychytil Jakub - Jelínek Dominik - Matoušek Šimon - Všetečka Adam