Velká Bíteš
2:3(1:2)
Góly: 20. Kašík, 50. Stojaník
Sestava: Štolfa A. - Jelínek R., Chadim P., Mareš, Pelánek, Štolfa M., Kašík, Matoušek, Domente, Vildomec, Hošťálek, Vychytil, Stojaník

V sobotu 8.10.2016 odehráli mladší žáci domácí utkání proti Velké Bíteši. Mladíci chtěli vrátit soupeři porážku ze srpnového utkání, kdy prohráli rozdílem jednoho gólu a to ještě z poslední minuty.

Jejich snahu jim pomohli podpořit kluci ze starší přípravky, Matěj Vildomec, Šimon Matoušek, Kuba Vychytil a Martin Hošťálek.

Soupeř od úvodních minut nedal klukům nic zadarmo a valil na naší bránu jeden útok za druhým. Mladíci bojovali, ale odolávali jen do 16' kdy dostali první gól - 0:1. Kvalita byla na straně soupeř a druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat. Klukům se pak povedl konečně jeden z brejků, kdy Matyáš Stojaník vysunul Martina Kašíka a ten v prvním poločase alespoň snížil na 1:2.

Druhý poločas se urputně bojovalo ale soupeř zvýšil na 1:3. Hra se přelévala z jedné strany na druhou ale nebezpečnější byli kluci a slečna, která nás pěkně motala, Velké Bíteše. Přesto se Matyáši Stojaníkovi povedlo snížit na 2:3, bohužel na srovnání už nabyl čas ani síly, a tak kluci opět prohráli o gól.

Rád bych na tomto místě podoknul, že i když výsledek mrzí, kluci se nemají za co stydět a odvádějí maximum. Velký příslibem jsou i mladíci starší přípravky, kteří se rozhodně v zápase neztratili.