Mladší žáci prohráli gólem v poslední minutě!

-
3:2(0:0)
Góly: 45. Kašík, 47. vlastní
Sestava: Štolfa A. - Jelínek R., Chadim P., Pelánek, Štolfa M., Kašík, Domente, Stojaník, Galvánek D., Vychytil

Mladší žáci opět nebyli kompletní, Adam Všetečka dokonce zapomněl, že se hraje fotbal, a tak nám vypomohli kluci ze starší přípravky - Dominik Galvánek a Kuba Vychytil. Bohužel soupeř měl oproti naší lavičce 16 hráčů a to se nakonec projevilo jako rozhodujíci, i když až v závěru utkání. Po bezbrankovém prvním poločase, kdy měli kluci při některých akcích soupeře štěstí a několikrát nás podržel Tonda Štolfa a naopak smůla při zakončení u několika málo šancích, se kluci ujali vedení 2:0, kdy góly dávali Martin Kašík a Sergio Domente, to vypadalo velmi nadějně. Jenže v závěru se projevila větší kvantita soupeřovy lavičky, bohužel potvrzena i gólově. Gól na 3:2 pro domácí dokonce padl až v poslední minutě. Přesto kluci, za pomoci hráčů starší přípravky, odvedli velmi zlepšený výkon a doufejme, že to brzy potvrdí i prvním vítězstvím.

Sestava: Štolfa Antonín - Chadim Petr - Štolfa Marek - Jelínek Radim - Pelánek Dominik - Stojaník Matyáš - Kašík Martin - Sergiu Domente - Galvánek Dominik - Vychytil Jakub