-
1:5(1:2)
Góly: 19., 43., 55. Stojaník (3x), 4., 57. Kašík (2x)
Sestava: Štolfa A. - Jelínek R., Chadim P., Mareš, Pelánek, Štolfa M., Kašík, Matoušek, Domente, Galvánek, Hošťálek, Vychytil, Stojaník

V neděli 23.10 hráli žáci proti Staré Říši na hřišti v Opatově. Ze starší přípravky, které už zápasy skončily, nás přišli opět posílit Dominik Galvánek, Kuba Vychytil a Šimon Matoušek.

Musíme podotknout, že se hrálo za nepříznivého počasí, bylo sychravo, na hřišti ležela mlha a hlavně terén odpovídal termínu zápasu a počasí. Hřiště bylo měkké, samá díra a vysoká tráva. Kluci se s tím vyrovnali na výbornou a bojovali o každý míč.

Prvním poločas vyhráli 1:2, kdy góly vstřelily Martin Kašík a Matyáš Stojaník. Ve druhém poločase, než se stačili starší žáci v kabině převléct, zvýšil Matyáš Stojaník na 1:3. V závěru utkání přihrál Martin Kašík před branku Matyášovi a ten krásně zavěsil na 1:4 a o pár minut si tito hráči vyměnili role, kdy Martin vstřelil pátý gól.

Mladší žáci tak mohli být se svým vystoupením maximálně spokojeni a za svůj přístup k zápasu zaslouží pochvalu.

Omlouváme se, že dnes nebude k článku žádné fotky, které nám pravidelně dodává Tomáš Jelínek. Mlha byla tak velká, že nebylo možné udělat kloudnou fotografii.