FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Mladší žáci vyhráli v Moravských Budějovicích v poslední minutě!

10.9.2016 09:00 - 4.
Moravské Budějovice
-
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
3:4(2:2)
Góly: 40., 60. Kašík (2x), 21. Jelínek R., Stojaník
Sestava: Štolfa A. - Jelínek R., Chadim, Všetečka, Pelánek, Štolfa M., Domente, Stojaník, Kašík, Vychytil, Matoušek, Jelínek D., Galvánek D., Mareš

Mladší žáci minulý týden vyhráli domácí utkání a to je naladilo do nového utkání bojovností. Určitě nebyli horší než soupeř, ale tentokrát je trápilo zakončení. Po úvodní snaze soupeř zmrazil mladíky první gól soupeře.Netrvalo však dlouho a na 1:1 se trefil Radim Jelínek. Soupeř se nevzdával a zvýšil na 2:1, ale dlouho se naradoval, Matyáš Stojaník srovnal na 2:2. Poté se konečně prosadil Martin Kašík a strhl vedení na stranu hostů 2:3. Vzápětí po samostaném uniku však Martin minul bránu a soupeř v zápěti srovnal na 3:3. Kluci však zabojovali a opět v samostatném úniku, se Martin Kašík tentokrát nemýlil a v úplném závěru (61') strhl vítězství na naší stranu 3:4. Je dobře, že kluci byli za svoji snahu odměněni vítězství, určitě je to povzbudí do dalších utkání.

Opět musíme poděkovat nejen klukům za starší přípravky, ale i rodičům za jejich vstřícnost, kdy dovolí klukům nastoupit za mladší žáky.

Dominik Galvánek, Kuba Vychytil a Šimon Matoušek jsou velmi šikovní, svou hrou nám moc pomáhají a bez problému ji zvládají.Děkujeme.