FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Mohelno - FC "B" 2:4 (1:2)

14.8.2016 16:30 - 2.
Mohelno
-
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
2:4(1:2)
Góly: 19. Anna, 37. Stachovič, 72. Kurtin, 79. Eliáš
Sestava: Pokorný - Bednář M. (Veselý), Vrba, Kopuletý P., Pospíšil, Anna (Kopuletý V.), Sobotka M., Stachovič (Rabušic), Kurtin, Juřena (Mucha), Eliáš J.

Mohelno se poprvé představilo před svými fanoušky jako účastník Okresního přeboru, ale bodového zisku se ani tentokrát nedočkalo.

Hosté otočili vývoj poločasu na svoji stranu

Nováček soutěže z Mohelna přivítal na svém hřišti prvního účastníka Okresního přeboru a tím byl tým z Náměště B, který ve svém prvním zápase remizoval na svém hřišti proti s Chlístovem 2:2. Mohelno se mohlo spolehnout v posledním zápase na hřišti Okříšek pouze s torzem hráčů( hlavně vinou dovolených) a podlehlo Okříškám B na jeho hřišti 1:2, čímž přišlo o skvělou šestnácti zápasovou šňůru neporazitelnosti v soutěžním utkání. Prvních deset minut byli domácí lepším týmem a podařilo se jim vstřelit gól. Po přímém kopu se hlavou trefil v 8. minutě Petr Štěpán - 1:0. V 17. minutě mohli hosté srovnat, ale hlavičku hostů zneškodnil František Staněk. V 19. minutě však došlo k vyrovnání, kdy po standartnísituaci hostů zůstal sám před brankářem Martin Anna a bylo to 1:1. Za chvíli po další akci hostů míč těsně minul domácí branku. Ve 37. minutě pak šli hosté do vedení, když se trefil nechytatelně z voleje Marek Stachovič - 1:2

Hosté si v pohodě dokráčeli pro tři body

Druhý poločas počal vyrovnanou hrou bez šancí. V 72. minutě šli ale sami ve třech na domácího brankáře a tuto akci zakončil Pavel Kurtin - 1:3. V 79. minutě pak hosté unikli po lajně a nahrávku na malé vápno zužitkoval Jiří Eliáš - 1:4. V 88. minutě pakdomácí přečíslili obranu hostů a sklenutou hlavičku pečetil střelou pod břevno Tomáš Jeřábek - 2:4.

Ohlasy k zápasu

TJ Mohelno

Hort Karel, vedoucí: Očekávali jsme lepší hru od našeho týmu a čekali jsme, že urveme alespoń jeden bod, ale náš výkon nebyl vůbec dobrý a hosté si výhru naprosto zasloužili.

Zdroj: http://www.fotbalunas.cz/zapas/96535/