Góly: Jelínek D. (2x), Hošťálek, Chlanda, Vychytil
Sestava: Galvánek - Hošťálek, Vildomec, Vychytil, Drtílek, Chlanda V., Javořík, Jelínek D., Pelánová, Matoušek, Kuchár, Tesař, Obr

střelci FC: Chlanda V. (2x)

2. utkání: 5:1 (3:0)

střelci FC: Jelínek D. (2x), Hošťálek, Chlanda, Vychytil

SESAVA FC: Galvánek - Hošťálek, Vildomec, Vychytil, Drtílek, Chlanda V., Javořík, Jelínek D., Pelánová, Matoušek, Kuchár, Tesař, Obr

V pátek 9. 9. sehrála zápas domácí Náměšť s Lipníkem. První utkání začalo velmi vyrovnaně, šance se střídaly na obou stranách. Skóre otevřel Václav Chlanda šťastnou střelou od pomezní čáry. Po vstřeleném gólu nás zachránila několikrát tyč, ale ke konci první půle propasíroval míč do sítě Jožka Pemčák a vedli jsme 2:0. Druhý poločas začal opět vyrovnaně a po šancích Vychytila, Hošťálka, Jelínka a Tesaře přišlo potrestání, a to když hostujicí hráč zakroutil roh přímo do brány. Bohužel jsme těsné vedení neudrželi a 3 minuty před koncem utekla hostující hráčka a tváří v tvář Dominikovi Galvánkovi svou šanci proměnila. Utkání skončilo 2:2. Druhý zápas jsme se brzy ujali vedení. Střelec branky byl Martin Hošťálek. O chvíli později soupeř fauloval u své brány a z přímeho kopu navýšil skóre Kuba Vychytil. Následovaly dvě branky Dominika Jelínka a první půle skončila 4:0. Po poločase jsme začali stejně aktivně, bohužel ale udeřil Lipník. Náměšť to už nerozhodilo a přidala další zářez, a to když Václav Chlanda nádherně obešel brankáře a dával do prázdné brány na 5:1.Nikdo už žadnou branku nepřidal a po zaslouženém bojovném výkonu Náměšť vyhrála.