FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Odehraná přátelská utkání "A"-mužů - DOPLNĚNO

16.07.2016

HFK Třebíč "B" - FC "A" 3:5 (2:3)

Branky: Durajka, Tržil, Šimončič, Anna, vlastní

Třebíč na neutrální půdě v Trnavě dvakrát vedla. Nejdříve agilní Novák vybojoval míč už ve druhé minutě, uvolnil se a odražený míč uklidil do sítě bezmocného Zedníčka, který je v Náměšti na zkoušku, Benáček. Soupeř stačil vývoj prvního přípravného utkání ještě do poločasu otočit.
„Do utkání jsme nastoupili převážně s dorostenci a hráči, co střídali za A-mužstvo, skvěle. Snažili jsme se hrát kombinačně a soupeře přehrávat po stranách hřiště. Soupeř však byl zkušenější, důraznější v osobních soubojích, které většinou vyhrával. Náměšť nás potrestala brankou do poločasu. Po výborném Durajkově rohu srovnal Tržil," komentoval třebíčský trenér Pavel Němec.

„Dostali jsme dva góly po vlastních chybách, ale pak jsme převzali iniciativu a do přestávky získali vedení," pravil náměšťský kouč Petr Kylíšek.

Po změně stran měli jeho svěřenci hru plně ve své režii. „Po vystřídání Oberreitera, Nováka, Lorence a Holého ve 46. minutě, jsme ve hře už zaostávali. Soupeř byl lepší a vstřelil i branky. Měli jsme i my šance na vstřelení branky, jednou jsme skórovali, ale šance jsme nedotáhli do konce a prohráli. Byl vidět rozdíl ve zkušenosti a důrazu v osobních soubojích, ve kterých jsme nestíhali," shrnul Němec.

„Ve druhém poločase jsme diktovali tempo. Na to, že jsme do zápasu šli z plné přípravy a mužstvo si teprve sedá, převažují pozitiva a zanechalo to ve mně dobrý dojem," hodnotí Kylíšek.


Třebíč B: Zavadil (70. Konvalina) - Sáček, Oberreiter, Suchna, J. Uličný - Šibůrek, Benáček - Holý, Lorenc, O. Uličný – Novák. Střídali: Renát, Hrbáček, Mitáš, Trnka. Náměšť-Vícenice: Zedníček (46. Kováč) – J. Tržil, Křoustek, Kurtin, Heres – Klíma, Durajka, Čermák, Anna – Rybníček, Šimončič. Střídal: T. Tržil.


Zdroj: http://trebicsky.denik.cz/fotbal_region/prvni-pripravne-zapasy-byly-bohate-na-goly-a-o-zajimave-vysledky-nebyla-nouze-20160719.html

 

24.07.2016

FC "A" - Budišov-Nárameč 2:0 (1:0)

Branky: Jonák, Šimončič

Domácí nastoupili do utkání proti soupeři, se kterým se už od příští sezony po pádu z I. A třídy utkávat nebudou, bez šesti hráčů. Samotný duel nabídl vyrovnanou partii za mírné převahy Náměště, která si vypracovala pět vyložených šancí, ale proměnila pouze dvě. I to však hráčům od řeky Oslavy na vítězství stačilo.

„Až na koncovku jsem spokojen," stručně zhodnotil náměšťsko-vícenický kouč Petr Kylíšek. „První poločas byl vcelku vyrovnaný. Ve druhé půlce byli domácí po gólu na 2:0 lepší a zaslouženě vyhráli. Nám se pořád nedaří finální fáze, nemůžeme se dostat do šance," posteskl si trenér Budišova-Náramče Libor Švec.


Náměšť-Vícenice: Zedníček (46. Kováč) – J. Tržil Křoustek, T. Tržil, Rous – Jonák, Klíma, Čermák, Anna – Rybníček, Šimončič. Střídali: Kurtin. Budišov-Nárameč: Trnka – Pavlatovský, Hrádek, Kozuň, Molnár – T. Nováček, Sedláček, Votoupal, Pažourek – K. Nováček, Obůrka. Střídali: Jura, Doležal.


Zdroj: http://trebicsky.denik.cz/fotbal_region/kolotoc-pripravnych-zapasu-odstartovaly-syrovice-ovladly-turnaj-v-zeletave-20160726.html

 

31.7.2016

FC "A" - Vladislav 3:1 (1:1)

Branky: Čermák (2x), Durajka

První poločas vše nasvědčovalo remízovému výsledku. Po změně stran však už domácí měli navrch, ale z pěti šancí proměnili jen dvě. „Ještě Durajka nastřelil dvě břevna. Jelikož jsme vyhráli i třetí přátelák, tak spokojenost je, ale ve hře jsou stále nedostatky, zejména v obranné fázi a také nás trápí neproměňování šancí. Tři góly jsme sice dali, ale řadu dalších příležitostí nevyužili," shrnul domácí trenér Petr Kylíšek.

„Neproměnili jsme neskutečné množství šancí na vítězství a soupeř po našich individuálních chybách nám dal dva góly, a to rozhodlo," hodnotí vladislavský kouč Lubomír Venhoda.


Náměšť-Vícenice: Kováč – J. Tržil, Křoustek, Kurtin, Rous – Preisner, Durajka, Čermák, Anna – Šimončič, Rybníček. Střídali: Zedníček, Lokaj, Jonák, T. Tržil. Vladislav: Otruba ml. – Krátký, O. Venhoda, Prokop, Otruba st. – Chalupa – L. Venhoda, Orálek, Linhart, Vyletěl – Svoboda (15. Pavlík).


Zdroj: http://trebicsky.denik.cz/fotbal_region/kouty-si-pripsaly-cenny-skalp-v-generalce-prehraly-jaromerice-20160802.html