Bystřice n. P.
2:5(0:2)
Góly: 53., 57. Kašík (2x)
Sestava: Štolfa A. - Jelínek R., Chadim P., Mareš, Pelánek, Štolfa M., Kašík, Matoušek, Domente, Galvánek, Hošťálek, Vychytil, Stojaník

V pátek 28.10 v 10.00 hod. odehráli mladší žáci odložené utkání proti Bystřici nad Pernštejnem, které se nehrálo v původním termínu, kvůli naší velké marodce. Bohužel , v pátek byl svátek, škola měla prázdniny a tak kluci z domova se zápasu nezúčastnili.Tentokrát jsme nemohli, zřejmě právě kvůli prázdninám, použít ani všechny kluky z přípravky, a tak nám pomohl jen Dominik Galvánek. I tak ale kluci nastoupili o jednoho méně.

Úvod zápasu tomu však neodpovídal. Mladíci se nezalekli a hráli jako kdyby nikdo nechyběl. Dokonce se i jako první dostali  do šance, kdy se octl před brankářem Martin Kašík, ale neuspěl. Postupem času se začala pojevovat převaha soupeře v poli, ale i tak první gól padl až v 18'.

Druhý poločas začal podobně, jen gólů začalo pomalu přibývat. A nejvíc v posledních deseti minutách. Zápas nakonec skončil ve prospěch hostů 2:5, kdy oba úspěchy domácích zaznamenal Martin Kašík.