29.8.2015 16:30 - 4.kolo
-
Slavoj Třešť
5:1(2:1)
Góly: 5. P. Kučera , 13. Z. Jonák , 46. R. Bednář , 65. P. Kučera , 77. P. Kučera - 36. J. Gutwald
Sestava: V. Bednář - J. Heres, M. Buchta, J. Křoustek, V. Rous - R. Bednář, I. Foretník (84. T. Rabušic), M. Homola , M. Hrazdíra - P. Kučera, Z. Jonák (72. M. Křivánek)

Náměšť nastřílela doma pět gólů Třešti a získala první body

Zápas dvou týmů ze spodní části tabulky také nabídlo víkendové čtvrté kolo. Poslední Náměšť chtěla získat první body proti Třešťskému Slavoji a nakonec se jí to podařilo díky až nečekaně hladkému vítězství.

Parádní vstup do utkání zařídil domácím už v 5. minutě Kučera, když poprvé rozvnil síť za zády hostujícího gólmana. Ve 13. minutě už to bylo 2:0, když se trefil jeho parťák z útoku Jonák. Ve 36. minutě sice za Třešť snížil proměněnou penaltou její kapitán Gutwald, na nic víc se ale hosté nezmohli. Po příchodu z kabin na druhý poločas inkasovali další gól z kopačky Bednáře a bylo prakticky rozhodnuto. Konečnou podobu výsledku pak stanovil dvěma brankami, konkrétně v 65. a 77. minutě, Kučera, který tak zaznamenal další hattrick v tomto kole. Náměšť si tak připsala první tři body v tabulce a přenechala poslední místo právě svému dnešnímu soupeři. Třešť se bude snažit opustit poslední příčku v dalším kole v domácím zápase proti Koutům.

Ohlasy k zápasu
Jaromír Tlačbaba, trenér Náměště: Udělali jsme radikální změny hlavně v obraně, která kvalitního soupeře pouštěla jen po vápno. Kluci to odbojovali a vyhráli zaslouženě. Tři body jsou tím nejlepším dárkem pro asistenta trenéra Honzu Klímu k jeho padesátinám.

Zdroj: fotbalunas.cz