FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

!!!!!! Rodiče, přijďte se svými dětmi za námi !!!!!!!

Vážení příznivci fotbalového klubu FC Náměšť, fanoušci, hráči a hlavně rodiče našich dětí.

Chtěl bych touto cestou v podstatě zahájit nový ročník soutěže 2016/2017 a seznámit Vás s některými novinkami, které se v našem klubu staly.

Změny se týkají hlavně naší mládeže, kde jsme spojili síly s kluby Sokol Březník a FC Kralice nad Oslavou. Naší společnou snahou je připravit pro naše děti - budoucí hráče a naděje fotbalu na jakékoliv úrovni - příjemné prostředí pro sprotovní vyžití, pohyb a radost ze společných zážitků. Chceme umožnit dětem rozvíjet svoje dovednosti a přirozenou a dobrovolnou cestou je vést ke sportování, které je jedním z předpokladů zdravého života.Rádi bychom docílili toho, že půjde nejen o fotbalové dovednosti, ale k i poznání vlastního těla, svých možností a k odpovědnosti nejen k sobě a svému zdraví, ale i ke kolektivu a prostředí, ve kterém se bude Vaše dítě pohybovat.

Rádi bychom Vás, všechny rodiče dětí a hráče ,ať už stávajících nebo budoucích zájemců, pozvali na hřiště FC Náměšť, kam můžete přivést své ratolesti a seznámit se se vším, co Vás bude zajímat.

Budeme tu pro Vás a Vaše děti každé pondělí, středu a pátek vždy od 16.00 - 18.00

 

Děkuji všem,

Antonín Salák

vedoucí mládeže