St. přípravka Hrotovice- Náměšť

1. Zápas Hrotovice - Náměšť 5:1 Branky: Drtílek

2. Zápas Hrotovice - Náměšť 3:2 Branky: Vildomec, Chlanda

Dne 14.10. jsme vyjeli na poslední zápas podzimní části st. přípravky. V né zrovna teplém počasí jsme se utkali s vedoucími Hrotovicemi. Hrotovice začaly hned aktivně, a tak jsme rychle prohrávali o dva góly. Poté se hra uklidnila a i když nás Hrotovice mírně tlačily, tak nám žadný gól nedaly. V druhé půli jsme začali aktivněji. Po hrubce hostujícího brankáře, který chytil míč mimo vápno, se ujal přímého kopu ADAM DRTÍLEK a vymetl všechny pavučiny co hrotovický brankář v bráně měl. Bohužel z našeho tlaku udeřil soupeř. Soupeřovu střelu od lajny tečoval nešťastně Jožka Pemčák a Dominik Galvánek už nestihl zareagovat. Po tomhle nešťastném gólu už jsme se nedokázali vschopit a dostali jsme další dvě branky. Zápas nakonec skončil 5:1.

Do druhého zápasu nastoupila úplně jiná Náměšť. Hrotovice jsme k ničemu nepustili. V polovině poločasu běžel sám na bránu Václav Chlanda a hostující hráč ho fauloval, tudíž byl nařízen pokutový kop. Míč si vzal MATĚJ VILDOMEC a krásnou ranou k tyči nás dostal do vedení. O několik minut později se v chumlu před soupeřovou bránou nejlépe zorientoval VÁCLAV CHLANDA a dopravil míč do sítě. Bohužel Hrotovice těsně před poločasem z protiútoku snižily na 2:1. V druhém poločase začal opravdový boj. Oba týmy se rvaly o vítězství, a i když náš Dominik Galvánek chytal výborně, a dokázal se otřepat i z průdké střely do obličeje, na střelu hrotovického hráče nedosáhl. Stav utkání 2:2. Potom už se čekalo jen kdo udělá chybu. Chybu bohužel udělal rozhodčí a odpískal nesmyslný faul Evy Tesařové. Soupeř toho využil a z přímého kopu dostal míč do naší brány. Náměšť už na zvrat neměla sílu. Utkání skončilo 3:2 pro domácí. Náš tým ukázal neuvěřitelnou sílu a bojovnost, na čemž hodláme stavět i v druhé půlce sezóny.