Starší přípravka Lipník nejprve rozstřílela, avšak ve druhém utkání prohrála

branky FC: Jelínek (3x), Hošťálek (3x), Vychytil

branky FC: Hošťálek (2x), Matoušek

Sestava:

Galvánek - Hošťálek, Vildomec, Vychytil, Drtílek, Chlanda, Jelínek, Pelánová, Matoušek, Kuchár, Tesař, Obr, Chalupa K., Chalupa M.

Komentář k zápasu:

V předvelikonočním klání jsme zajížděli na půdu Lipníka. V prvním zápase jsme do hry vlétli nebojácně a již po prvním poločase jsme vedli 3:0. Utkání mělo z naší strany svižné tempo, vítězství jsme nakonec navýšili na konečných 7:1, když našimi střelci byli se třemi góly Dominik Jelínek a Martin Hošťálek, jeden gól přidal Kuba Vychytil.

Do druhého zápasu nastoupili hráči z Lipníku s odhodláním nám porážku vrátit. V prvním poločase se jim to ještě nepovedlo, ten jsme zásluhou rychlých gólů Šimona Matouška a martina Hošťálka vyhráli 2:1 my, avšak domácí zápas otočili a ve 25. min již vedli 4:2. Našim se zásluhou gólu Martina Hošťálka podařilo zápas ve 27. min ještě zkorigovat, ale ze závěrečného tlaku jsme již více nezískali.

Naši hráči předvedli dobrý výkon, i když ví, že v tréninku je třeba více přidat, naslouchat trenérovým radám  a při zápasech to bude potom již jen lepší a lepší :-)