Starší přípravka s Rapoticemi nejdříve prohrála a poté vyhrála

branky FC: Vychytil, Drtílek, Jelínek

Sestava:

Galvánek,Vildomec, Hošťálek, Vychytil,Chlanda, Drtílek, Jelínek, Chalupa K, Chalupa M, Pelánová, Tesařová, Tesař, Obr, Matoušek

Komentář k zápasu:

V pátek 23. 9. se Náměšť střetla s Rapoticemi. Při počtu 14 hráčů, bylo jasné, že sestavou budeme muset hodně rotovat. První zápas jsme nezačali nejlépe a nemohli jsme se dostat k rapotické bráně. Když už se nám podařilo vystřelit, tak soupeř zblokoval střelu na roh. Po jednom nepovedeném rohu se hostující brankář ujal míče a rychlým výhozem našel na půlce spoluhráče. Ten si poradil s naším obráncem a utíkal sám na bránu. Na neštěstí pro nás svou příležitost proměnil. O pár minut později nastala opět ta samá situace, kdy jsme zahráli špatně roh, brankář stejně jako předtím rychle našel svého kolegu, ten si posunul míč kolem obránce a šel sám na brankáře. Dominik Galvánek si s jeho pokusem poradil, ale na dorážku hostující hráčky už ale nedosáhl. Poločas byl 0:2 pro Rapotice. Druhá půle byla velmi podobná té první. Rapotice čekaly na naše chyby a hrozily rychlými protiútoky. Naštěstí pro nás už žádnou branku nepřidaly a nám se naopak podařilo snížit na 1:2 gólem Matěje Vildomce. Bohužel jsme se navíc už nezmohli.

Druhý zápas jsme začali více aktivně my. Rapotice hrály pořád svoji hru, kdy čekaly na naše chyby a hrozily nám jen protiútoky. Naneštěstí pro nás dva protiútoky využily a skóre bylo 0:2. Tak také skončil první poločas. Náměšť na druhou půli nastupovala s tím, že musí dát minimálně dva góly. Ve strhujícím závěru snížil na 1:2 Kuba Vychytil. Krátce po něm se prosadil i Adam Drtílek. Už to vypadalo, že zápas skončí 2:2, a i když Rapotice naléhaly na rozhodčího, aby už zápas odpískal, vystřelil Martin Hošťálek a do té doby jistému rapotickému brankáři míč vypadl, a za brankovou čáru doklepával Dominik Jelínek. Následovala rozehrávka a konečný hvizd. Náměšť porazila Rapotice 3:2.