-
3:0(2:0)
Góly: - - -
Sestava: Štolfa A. - Mucha, Štolfa M., Sýkora, Nováčková(Hutárek) - Chadim, Tomek(Koláčka), Jabůrek, Nováček(Stojaník), Hadraba - Kašík(Domente)

Hosté chtěli vstoupit do utkání ze zabezpečené obrany a vyrážet do nebezpečných brejků, ovšem hodně s nimi otřásla hned první minuta, kdy se domácí hned z první akce prosadili a vedli 1:0. Hosté zaskočeni brankou hráli velmi zbrkle a na těžkém terénu je míč vůbec neposlouchal a tak ve 20.minutě přidali domácí zaslouženě druhou branku a to ještě předvedl několik pěkných zákroků Tonda Štolfa. Po prostřídání domácích se přecejen dostali k zakončení hosté, kdy nejprve unikl Chadim a dobře přihrával před branku, jenom že Kašík ani Hadraba se před prázdnou brankou díky výbornému zákroku jediného obránce k doklepnutí nedostali. Těsně před přestávkou postupoval z úhlu sám na brankáře opět Chadim, ale nastřelil pouze vyběhnutého golmana.

Po přestávce se hra celkem vyrovnala, když se Náměšť mírně zlepšila a domácí výsledek spíše kontrolovali. Nejblíže alespoň k čestnému úspěchu měl opět Chadim, kterému připravil šanci Hadraba, ale obrana Okříšek pracovala dobře a tak jsme tentokrát poprvé vyšli střelecky úplně naprázdno.