-
2:4(0:2)
Góly: 19. Křivánek, 28. Chadim, 41. Čapoun, 68. Štolfa A.
Sestava: Nestrašil - Mucha, Šťáva, Kryštof, Hutárek, Tomek, Jeřábek, Křivánek, Chadim, Dvořák, Štolfa A. hokejově střídali: Cejnar, Štolfa M., Čapoun

Naši kluci jeli do Rapotic s cílem naplno bodovat. Gólově se prosadil až v 19. minutě kapitán Adam Křivánek - 0:1. Ve 27. minutě zvýšil naše vedení Martin Chadim - 0:2. Takto skončil také první poločas.

Krátce po začátku druhého poločasu (39. minuta) soupeř snižoval na 1:2. Avšak naše odpověď byla rychlá - Patrik Čapoun ve 41. minutě zvyšoval na 1:3. Poté byla hra vyrovnaná, v 60. minutě domácí snížili na 2:3 a na drama bylo zaděláno. To se však nelíbilo Tondovi Štolfovi, který snad s přispěním domácího hráče pečetil naše vítězství na konečných 2:4.