3.9.2016 10:30 - 3.
-
Stará Říše
2:4(1:3)
Góly: 3' Vojta Šimončič - přihrával Martin Chadim 68' Martin Chadim - přihrával Pavel Jeřábek
Sestava: Nestrašil Rosťa - Kryštof Radek (žlutá karta za faul) - Dvořák Jiří - Šťáva Dominik - Mucha Tomáš - Čapoun Patrik - Tomek Jakub - Křivánek Adam - Jeřábek Pavel - Šimončič Vojta - Chadim Martin Střídali: Hutárek Jiří - Štolfa Antonín - Štolfa Marek - St

Od úvodních minut bylo vidět, že přijel soupeř běhavý, který lépe kombinoval a víc se na hřišti viděl. Přesto po ojedinělém protiútoku ve 3' protáhl Martin Chadim míč po levé straně, přihrál před bránu a Vojta Šimončič skluzem zavěsil 1:0. To však bylo ze strany domácích vše. Soupeř začal potvrzovat úvodní větu a než se stačili kluci rozkoukat, bylo to po chybě obrany v 6' 1:1. V 18' minutě bylo ještě hůř, když oba stopeři byli před krajními obránci, Tomáš Mucha nezvládl souboj před bránou  - 1:2. Špatný den obrany potvrdil Dominik Šťáva, když ve 22' špatně na půlce odhadl letící míč a samostatný únik znamenal gól na 1:3.

Ve druhém poločase se kluci sice snažili, často jsme střídali, aby jsme se udrželi v tempu, ale soupeř nás do ničeho nepustil nebo jsme situace špatně řešili. Obrana byla děravá jak řešeto a v 62' jsme dostali gól na 1:4. V 68' sice Pavel Jeřábek přihrál Martinu Chadimovi a ten z úhlu snížil na 2:4, ale to byla jen kosmetická úprava. Vzhledem k tomu, že soupeř nastřeli v druhé půlce břevno a trefil tyč prohra mohla být i vyšší.

Opět nám pomohli mladší žáci a opět nezklamali, naopak bojovali víc než někteří starší kluci.

Tentokrát bych rád vyzvedl výkon Marka Štolfy, který šel hrát stopera a naprosto bez problému tento post při své výšce zvládl!!!!!

Sestava: Nestrašil Rosťa - Kryštof Radek (žlutá karta za faul) - Dvořák Jiří - Šťáva Dominik - Mucha Tomáš - Čapoun Patrik - Tomek Jakub - Křivánek Adam - Jeřábek Pavel - Šimončič Vojta - Chadim Martin

Střídali: Hutárek Jiří - Štolfa Antonín - Štolfa Marek - Stojaník Matyáš - Kašík Martin

góly: 3'  Vojta Šimončič - přihrával Martin Chadim

68'  Martin Chadim - přihrával Pavel Jeřábek