Mor. Budějovice
5:2(4:0)
Góly: 28., 46. Dvořák J. (2x), 11. Jeřábek, 23. Tomek, 25. Křivánek
Sestava: Nestrašil - Mucha, Šťáva, Dvořák J., Kryštof - Hutárek, Křivánek, Tomek, Jeřábek - Šimončič, Chadim hokejově střídali: Cejnar, Štolfa M., Čapoun, Štolfa A., Kašík

Starší žáci byli na dnešní utkání takticky dobře připraveni, trenérem dané pokyny plnili hned od začátku utkání. Do utkání vstoupili nebojácně, již v 11. min Radek Kryštof pěknou přhrávkou našel Pavla Jeřábka, jehož střela nám zajistila vedení - 1:0. Ve 22. min krásnou střelou zpoza velkého vápna krásnou střelou Kuba Tomek zvyšoval na 2:0. O minutu později velice pohlednou samostatnou akcí navýšil naše vedení Adam Křivánek - 3:0. Ve 27. min sehráli nacvičeným signálem z rohu Pavel Jeřábek s Jirkou Dvořákem a poločasové skóre tím bylo završeno - 4:0.

Ve druhém poločase začali naši kluci hrát trochu "profesorsky mazácký fotbal", což se jim vymstilo, protože soupeř měl více šancí a hra se často odvíjela na naší polovině. Ve 43. min nás kluci z Budějovic potrestali a snížili na 4:1. Po jednom z častých sólových úniků se podařilo Jirkovi Dvořákovi gólově zakončit - 5:1. Chyby na našich kopačkách byly dále viditelné a po špatném zpracování našeho kapitána soupeř snížil na konečných 5:2.

Po zaváhání týmů z horní části tabulky jsme se dostali na 4. místo, avšak na prvního ztrácíme pouhé tři body, čelo je velice vyrovnané a kluci nyní musí pořádně makat, aby ztrátu umazávali .-)