6:1(2:0)
Góly: 46. Šimončič
Sestava: Nestrašil - Mucha, Kryštof, Tomek, Čapoun, Šťáva, Jeřábek, Šimončič, Křivánek, Chadim, Dvořák J. Střídali: Kašík, Hutárek, Štolfa M.

V neděli 28.8 jsme odehráli první mistrovské utkání v Bystřici nad Pernštejnem.

První poločas začal velmi opatrně z obou stran a bez výrazných šancí. V šestnácté minutě však soupeř vyslal první varování v podobě trestného kopu, kdy jsme faulovali před vápnem. V 19' zahrál Pavel Jeřábek rukou před vápnem a soupeř střelou pod víko se ujal vedení. Hned ve 24' po špatné přihrávce a samostatném úniku už to bylo 2:0. Ve druhém poločase se hráči snažili napadat soupeře hned při rozehře na jejich polovině, ale slibné situace se nedařilo zakončit a tak soupeř ve 40' opět udeřil - 3:0. V 51' konečně svitla naděje, Jirka Dvořák vyvezl míč, nahrál Radkovi Kryštofovi, ten posunul míč na Vojty Šimončiče, který předběhl obránce a zavěsil - 3:1. Snaha ještě snížit se zvýšila, ale v 60' minutě kopal soupeř roh a po jeho odvrácení a vyvážení míče, přišla před vápnem špatná klička a soupeř vymetl šibenici - 4:1. Po této ráně přišel útlum, ve snaze útočit se projevila i slabá fyzická kondice, díky tomu při každé ztrátě míče přicházel brejk soupeře a kluci se nestíhali vracet. V 63' přišla další krásná střela a druhá šibenice - 5:1, 66' opět po brejku a po nešťastném vyběhnutí brankáře přišlo přehození na 6:1.

V utkání nám pomohli mladší žáci, což bude bývat pravidlem, protože starších žáků je pouze 12.

Sestava: Nestrašil Rosťa - Kryštof Radek - Dvořák Jiří - Šťáva Dominik - Mucha Tomáš - Čapoun Patrik - Tomek Kuba - Křivánek Adam - Jeřábek Pavel - Šimončič Vojta - Chadim Martin

Střídali: Hutárek Jiří - Kašík Martin - Štolfa Marek