-
0:10(0:5)
Góly: Dvořák (3x), Chadim (3x), Šimončič (2x), Křivánek, Tomek
Sestava: Nestrašil - Mucha, Kryštof, Šťáva, Jeřábek, Šimončič, Křivánek, Chadim M., Dvořák, Tomek, Kašík, Hutárek, Štolfa M., Štolfa A.

V sobotu 10.9.2016 zajížděli starší žáci na mistrovské utkání 4. kola do Moravských Budějovic. Opět nám museli vypomoct mladší žáci Martin Kašík a Tonda a Marek Štolfovi, protože Patrik Čapoun odjel na olympiádu.Tentokrát však musíme konstatovat, že soupeř Moravské Budějovice má zřejmě ještě větší problémy se svým mladým hráčským kádrem než my, nebo jiný soupeř v naší soutěži. Od prvních minut jsme soupeře zmáčkli na jeho polovině a tlačili se do zakončení.Hned v prvních třech akcích nás ještě zastavil praporek pomezního v podobě ofsajdu, ale v 10' po špatné rozehře soupeře ve středu hřiště, získal míč Jirka Dvořák a po krátkém vedení napřáhl ze 20 metrů a vedli jsme 1:0. Než se soupeř stačil rozkoukat v 11' potáhl míč po levé straně Martin Chadim, přihrál před bránu a Adam křivánek zvýšil na 2:0. Do poločasu jsme ještě náskok zvýšili.Ve 27' se nejlépe zorientoval po závaru ve vápně náš druhý útočník Vojta Šimončič - 3:0. V 31' opět po levé straně potáhl míč Martin Chadim, přihrál do vápna Pavlovi Jeřábkovi, ten náhernou zpětnou přihrávkou uvolnil Jirky Dvořáka - 4:0 a konečně v závěru poločasu poslal Jirká Dvořák průnikovou přihrávku mezi obránce Martinu Chadimovi a ten našel ve vápně volného Vojty Šimončiče - 5:0.

Ve druhém poločase jsme přeskupili řady, kluky jsme protočili na různých postech a to přineslo dalůší góly. Ve 38' Dominik Šťáva krásnou dlouhou přohrávkou vyslal do brejku JirkyDvořáka a ten završil hattrick 6:0.Ve 47' se Jirka Dvořák na postu útočníka potáhl míč, před bránu si naběhl Kuba Tomek a bylo to 7:0. Hned ve 49' Adam Křivánek prokličkoval do vápna zpětnou přihrávkou našel gólově naladěného Jirky Dvořáka - 8:0. V 59' vystihl špatnou rozehru brankáře soupeře Martin Chadim a samostatný únik proměnil - 9:0. Nakonec ještě v 68' po přihrávce Martina Kašíka dovršil desítku Martin Chadim - 10:0.

Góly: Dvořák (4x), Chadim (2x), Šimončič (2x), Křivánek, Tomek

Asistence: Chadim 2xJeřábek, Křivánek, Kašík, Dvořák, Šťáva

Tímto zveme všechný příznivce na další utkání, které hrajeme v sobotu 17.9 v 10.30hod., kdy v domácím utkání hostíme Okříšky.