-
1:4(0:3)
Góly: 8.Chadim, 9.Hadraba, 19.Kašík, 70.Nováček
Sestava: Štolfa A. - Mucha, Štolfa M., Sýkora, Nováčková (Lagová) - Chadim, Tomek, Jabůrek, Nováček, Hadraba - Kašík (Ruta)

Hosté předvedli proti vyšším a důrazným hráčům domácích zatím zřejmě nejlepší výkon v podzimní části sezóny, když pochvalu zaslouží všichni hráči týmu. Hostům vyšel výborně konec první desetiminutovky, když v osmé minutě utekl po křídle Chadim a svoji hned první šanci proměnil střelou k zadní tyči ve vedoucí branku a hned o minutu později zvýšil na 0:2 Hadraba. Domácí hráli po větru a vzhledem k velmi dobře fungující obraně hostů, která je do tutovek nepouštěla začali střílet spíše ze střední vzdálenosti a nejvíce hrozili ze standardek kde se hned dvakrát vyznamenal Tonda Štolfa, když vytáhl gólové střeli domácích. Hosté byli naopak velmi produktivní, když po dalším brejku trefil z hranice šestnáctky nádherně do šibenice Kašík a bylo to v devatenácté minutě 0:3.

Po přestávce měli výhodu větru v zádech hosté ovšem další šance již neproměnili a domácí se snažili až do konce o vstřelení alespoň čestné branky což se jim nakonec až v předposlední minutě podařilo, ale poslední slovo měli ještě hosté, když se trefil v poslední minutě Nováček na 1:4. Velmi dobrý výkon kromě obrany podali zejména středoví hráči Jabůrek s Tomkem.