-
2:5(0:2)
Góly: 6.,11.,56.Šebesta, 39.,40.Chadim
Sestava: Štolfa A. - Mucha, Štolfa M., Sýkora, Nováčková (Hutárek) - Chadim, Tomek, Jabůrek, Hadraba - Šebesta (Nováček), Kašík (Domente)

V dnešním utkání jsme opět zahodili několik velkých příležitostí i když po nahrávkách Hadraby jsme šli Šebestou brzo do dvoubrankového vedení, tak do poločasu ještě nevyužili několik příležitostí zejména Chadim s Kašíkem.

Po přestávce opět nahrával Hadraba a Kašíkovu střelu dorážel Chadim na 0:3 a hned o minutu později šel Chadim sám z půlky obešel i brankáře a do prázdné branky upravil na 0:4. Od tohoto okamžiku jsme však hráli velmi lehkovážně a domácí utkání herně vyrovnali a podařilo se jim snížit. V 56.minutě nastřelil Nováček břevno a míč doklepl do branky na 1:5 znovu Šebesta. V poslední minutě zůstal po rohu zcela volný hráč na malém vápně a domácí korigovali na konečných 2:5.