FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Utkání ve Vícenicích se Studencem bylo poslední pro Božu Nekudu

16.4.2017 16:00 - 17.
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
-
Studenec
2:1(1:0)
Góly: 33. Bednář, 85. Eliáš
Sestava: Pokorný – P. Kopuletý (88. Juřena), Vrba, Sobotka, Nekuda (41. Veselý), Franěk (42. Anna), Lokaj, V. Kopuletý, Blažek (73. Rabušic), Eliáš, Bednář

V sobotním utkání dne 16.4.2017 bylo hlavním tématem rozloučení se hrajícího trenéra Bohumila Nekudy s jeho bohatou fotbalovou kariérou. Boža, jak mu v okolí všichni říkají a jak ho zanjí, bude nastupovat k utkáním již jen jako trenér. Tak tedy zní oficiální stanoviko, počkejme, jestli to nebude časem jinak :-)

Co o utkání napsali v Třebíčkém deníku:

Na atraktivní derby zavítalo až 250 diváků. Domácích začali lépe, vytvořili si více šancí a v prvním poločase třikrát nastřelili brankovou konstrukci. I proto byla Bednářova trefa do přestávky jediná. Po změně stran už domácí takovou převahu neměli, a tak začal hrozit i Studenec. Po jedné z nich vyrovnal Vrba. Rezerva Náměště-Vícenic opět nastřelila tyč, ale v 85. minutě rozhodl z dorážky domácí Eliáš.

Zdroj: http://trebicsky.denik.cz

Co o utkání napsali na serveru Fotbalunas.cz:

V Náměšti se domácí rezerva vytáhla na adepta postupu ze Studence a porazila jej 2:1.

Radek Bednář dostal domácí do vedení

Náměšť B si v minulém kole pěkně zastřílela v Čáslavicích a výrazně se vzdálila sestupovým vodám, takže mohla nastoupit v relativním klidu proti třetímu týmu tabulky ze Studence, který v minulém kole horkotěžko obracel výsledek na domácím hřišti s předposledníma Okříškama B. Náměšť chtěla zaútočit na čtvrtou výhru v řadě a také měla Studenci co oplácet, protože u nich prohrála jen těsně 2:3. Hlavně střelci Studence se pořebovali probudit, protože jejich střelecká produktivita není vůbec dobrá. Za posledních šest zápasů stačili vstřelit pouhé čtyři branky, což je na aspiranta postupu velice málo. Hosté nepřijeli do Náměště v plné síle a naopak domácí tým mohl spoléhat opět na svého střelce jara Jiřího Eliáše. Domácí tým hrající v pohodě nijak zvlášť svého soupeře nepouštěl do žádného tlaku. Naopak domácí se více hnali za skalpem favorita a nakonec se mu zadařilo a ve 33. minutě rozjásal své skalní příznivce Radek Bednář, který překonal hostujícího brankáře Lukáše Pěnčíka -1:0. Hosté zaskočeni vedoucí brankou domácích, už do konce poločasu odpověď na gól nenašli.

Domácí přeci jen urvali všechny tři body

Ve druhé půli se před skvělou diváckou návštěvou prosadil jako první Studenec, když Ondřej Vrba vyrovnal na 1:1. Dělba bodů se nakonec nekonala, protože domácí fandy rozjásal v 85. minutě Jiří Eliáš a stanovil tak překvapivou výhru domácích 2:1.

Ohlasy k zápasu

FC Náměšť nad Oslavou-Vícenice B

Nekuda Bohumil, trenér: První poločas byl ve znamení domácích. Ve druhém poločase jsme drželi vedení. Potom jsme ale dostali nešťastnou branku. Nakonec jsme ale urvali tři body náhodným gólem.

Zdroj: http://www.fotbalunas.cz

FOTOGRAFIE Z UTKÁNÍ NALEZNETE NA NAŠEM FACEBOOKU: 

https://www.facebook.com/pg/fcnamest/photos/?tab=album&album_id=1409444512453615​