Rudíkov
-
2:0(1:0)
Góly: - - -

V neděli 4.9. proběhl první zápas starší přípravky v Rudíkově. Bohužel jsme začali sezonu dvěma porážkami a to 0:2 a 2:5. Na zápas jsme se dostavili v počtu 13 hráčů.Pro 5 z nich to byla úplně první zkušenost s mistrovským utkáním. První zápas začal vyrovnaně, než do té chvíle, kdy jsme dostali první gol. Poté se vytratila z týmu bojovnost a měli jsme problém dostat se ke střele a vytvořit si vážnější šanci na střelení gólu. V druhé půli jsme dostali pár minut před koncem druhý gól a bylo po nadějích. V dalším utkání jsme se snažili více protáčet sestavu a motivovat hráče k větší bojovnosti. Tyto slova si vzal nejvíce k srdci Václav Chlanda, který byl na hřišti opravdu všude a dokázal si vytvořit několik šancí, nakonec se mu podařilo vsítit 2 góly. Utkání nakonec skončilo 2:5. Do dalšího utkání musíme zapracovat na lepší souhře a větší bojovnosti. Věříme, že příští zápas s Lipníkem bude herně mnohem lepší a abychom se mohli těšit z dobrého výkonu.