FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

13.ročník turnaje Michala Hošťálka starších přípravek

Vážení sportovní přátelé.

Dovolujeme si Vás pozvat k účasti na 13. ročníku turnaje Michala Hošťálka v kopané přípravek (ročník 2007 a mladší), který se uskuteční v úterý 08. 05. 2018 (státní svátek) od 9:00 hod na hřišti FC Náměšť nad Oslavou.

Michal Hošťálek - dlouholetý fotbalista FC Náměšť, který v březnu 2003 tragicky zahynul, byl v rámci kraje znám nejen jako vynikající fotbalista a báječný chlap, ale i jako podnikatel v oblasti sportovního vybavení a člověk, který spolupracoval při výchově mládeže nejen v FC Náměšť, ale i v HFK Třebíč. Tímto projektem chceme již potřinácté připomenout záslužnou činnost M.Hošťálka o rozvoj kopané v regionu a současně podpořit rozvoj volnočasových aktivit nejmladších zájemců o kopanou a přivést je do řad fotbalových klubů a kroužků podporovaných DDM.

Turnaje se zúčastní max. 8 mužstev, hraje se dle pravidel pro starší přípravky. Týmy budou rozděleny do dvou skupin, kde se hraje systémem každý s každým, poté budou následovat zápasy o konečné umístění. V případě menšího počtu účastníků bude pouze jedna skupina.

Velice srdečně Vás zveme, abyste přišli podpořit naše mladé fotbalisty.