FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

"A" doma v sobotu, "B" v neděli v Mohelně

FC "A" - Třebelovice

So 13.8. - 16:30 

Třebelovice mají za sebou neúspěšnou premiéru a nyní zavítají do Náměště

Náměšť nad Oslavou, Třebelovice – Ještě loni dělily oba týmy dvě soutěže a nyní se utkají v I. B třídě. Řeč je o fotbalistech Náměště-Vícenic a Třebelovic. Zatímco tým od řeky Oslavy loni do nejnižší krajské soutěže sestoupil, mužstvo z jemnického mikroregionu ovládlo okresní přebor.

Spojený celek do nového soutěžního ročníku vstoupil vítězně a úspěch z Měřína bude chtít potvrdit i doma. „Očekávám, že na výhru navážeme," nechal se slyšet náměšťský trenér Petr Kylíšek.

Ten ale ví, že jeho svěřence nic lehkého nečeká. „Třebelovice jsou silné směrem dopředu, kde navíc posílily a na to si musíme dát pozor," poukazuje na útočníka Jana Kříže z Jemnicka.

Soupeř ale bude podle Kylíška zranitelný v obraně. „Já doufám, že najdeme nějaké okénko a využijeme toho," přeje si náměšťský lodivod, který by měl mít kromě dlouhodobých marodů k dispozici kompletní kádr. „Až na čtyři lidi budeme všichni," potvrzuje Kylíšek.
Absence bude muset řešit i jeho protějšek. „Ze sestavy z minulého utkání nám budou chybět tři hráči," doplňuje třebelovický kouč Michal Sláma.

Jeho tým si na rozdíl od soupeře neodbyl premiéru podle představ a doma v souboji nováčků I. B třídy podlehl Velkému Beranovu vysoko 2:6. „Musíme se z těch chyb poučit," má jasno šéf třebelovické lavičky.

Los vůči jeho celku není zrovna příznivý. „Náměšť má na tuto soutěž asi nejlepší mužstvo a my tam můžeme akorát překvapit. Samozřejmě se budeme snažit uhrát co nejlepší výsledek," hlásí třebelovický kormidelník.

Autor: Jiří Oborný

Zdroj: http://trebicsky.denik.cz/fotbal_region/trebelovice-maji-za-sebou-neuspesnou-premieru-a-nyni-zavitaji-do-nameste-20160813.html

 

Mohelno - FC "B"

Ne 14.8. - 16:30 

Naši kluci z rezervního týmu nastoupí v neděli v Mohelně, odkud budou chtít odvézt všechny tři body.