FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Áčko doma podruhé zvítězilo, nyní razantním rozdílem_AKTUALIZACE

25.8.2018 16:30 - 4.
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
-
Ledeč nad Sázavou
6:1(3:1)
Góly: 24., 54., 73. Kučera (3x), 7., 58. Šimončič (2x), 35. Svoboda
Sestava: Kováč - Janda (49. Lampíř), Heres, Čermák, Anna - Klíma (65. Jonák), Rubák (74. Matoušek), Durajka , Šimončič - Kučera (76. Rabušic), Svoboda (61. Kašík)

Náměšť si doma proti Ledči otevřela střelnici

Nováček z Náměště zvládl doma i druhý zápas a to ve velkém stylu. Dosud bodově stoprocentní Ledeč smetl 6:1!

Domácí se dostali do vedení

Hosté začali lépe a hned ve třetí minutě se dostali nákopem za obranu, střela se otřela tyč z vnější strany. To na druhé straně hned první šance domácích znamenala vedoucí branku, protože ŠIMONČIČ obstřelil v sedmé minutě brankáře přesně k tyči - 1:0. Hosté se snažili hned odpovědět a dokonce i skórovali, ale mávalo se postavení mimo hru. Také domácí si připsali po čtvrthodině hry neuznanou branku, když Čermák hlavičkoval přesně po rohu, ale pískal se faul. V další šanci hostů zachránila domácí již podruhé tyč. Ve 24.minutě postupoval sám na brankáře KUČERA a trefil přesně k tyči 2:0. V další šanci postupoval znovu Kučera a ještě před brankářem přihrál zcela volnému SVOBODOVI a ten upravil ve 35.minutě do prázdné branky na 3:0. Ještě do přestávky se dočkali alespoň čestné branky hosté, když si Janda s Kováčem zkomplikovali rozehrávku a pískala se penalta, kterou Gramerovi Kováč vyrazil, ale u míče byl nejdříve TRPIŠOVSKÝa bylo to 3:1

Nečekaný debakl hostů

Po přestávce již začali mít převahu domácí a v 54.minutě zvýšil na 4:1 KUČERA a hned v 58.minutě váhal s rozehrávkou golman Bezděk až mu sebral míč ŠIMONČIČ a do prázdné dal na 5:1 od tohoto okamžiku domácí utkání kontrolovali postupně prostřídali další hráče a Ledeč se snažila i nadále o nějakou korekci, ale byl to znovu KUČERA, který postupoval sám na branku byl faulován a sám i penaltu v 73.minutě proměnil na 6:1. I přes pět střídání domácí nepolevovali a jen díky promarňování dalších samostatných úniků utkání nakonec neskončilo větším debaklem, protože své tutovky postupně zahodili Šimončič, Rabušíc i Jonák a utkání tedy skončilo 6:1.

Odkaz na videozáznam z utkání:

https://www.youtube.com/watch?v=xMMKSo2YxCc&feature=youtu.be