FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Áčko jednoznačně vyhrálo nad Černíčí- AKTUALIZOVÁNO!!!

24.9.2017 15:30 - 8.
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
-
Černíč
8:0(4:0)
Góly: 7., 19., 63. Svoboda (3x), 32. Durajka, 37. Klíma, 49. J. Tržil, 79. T. Tržil, 88. Kučera (PK)
Sestava: Bartošek - Rous, Heres, Lampíř, Tržil J. (69. Veselý) - Klíma, Durajka, Rubák (56. Matějek), Čermák - Kučera, Svoboda (63. Tržil T.)

Ráz utkání určily dvě rychlé branky domácího Svobody. Hosté od této chvíle působili odevzdaným dojmem a bylo jen otázkou, jakým výsledkem Náměšť zvítězí.

„Soupeř se sesypal. Šlo jen o to, kdy dáme první gól, který přišel brzy a po něm hned další. Pak už se hrálo jen jednu bránu a měli jsme zápas ve své režii,“ hodnotí trenér Náměště-Vícenic Petr Kylíšek.

Zdroj: http://trebicsky.denik.cz/fotbal_region/budejovice-se-odpoutaly-ode-dna-tabulky-20170925.html

Napsali o zápase na portálu Fotbal u nás:

Nestává se moc často, aby na světelné tabuli svítil výsledek s rozdílem osmi branek. Takový pohled se naskytl divákům nedělního zápasu mezi Náměští a Černíčí. Domácí doslova válcovali hosty, kterým tak nezbývá nic jiného než se z nepovedeného mače poučit, oklepat a co nejrychleji na něj zapomenout.

Neprůstřelná Náměšť

Jakmile se odpískal začátek zápasu, začala Náměšť na domácím hřišti předvádět neskutečnou show. Hned v 7. minutě otevřel skóre po centru Klímy hlavičkou David Svoboda. Další příležitost pro náměšťské hochy se naskytla v 19. minutě a byl to znovu Svoboda, kdo střílel – tentokrát netradičně pravou nohou. Během pár minut se schylovalo k další brance, avšak Kučerův míč trefil břevno. Do přestávky se síť černíčské branky třepotala ještě dvakrát, a to ve 32. minutě díky perfektní střele Romana Durajky a v 37. minutě, kdy skóroval Klíma.

Naprosto odevzdaná Černíč

Ani druhý poločas nezačal pro Černíč slibně. Hned ve 49. minutě se po rohu hlavou prosadil Jakub Tržil a Náměšť svého soupeře nadále přehrávala. V 63. minutě došlo na domácí straně tribuny k dvojnásobnému jásotu, to když David Svoboda zkompletoval svůj hattrick. Po této události s dobrým pocitem opustil hřiště, na něž místo něho nastoupil Tomáš Tržil, jež po výborné přihrávce Klímy vstřelil v pořadí již sedmý gól. Na konečných 8:0 upravil z pokutového kopu v 88. minutě Kučera.