FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Áčko ovládlo zápas v Třebíči

16.9.2017 15:30 - 7.
HFK Třebíč "B"
-
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
2:6(2:2)
Góly: Svoboda (2x), Tržil T. (2x), Čermák, Durajka
Sestava: Bartošek – J. Tržil, Heres, Lampíř, Rous – Čermák (73. Matějěk), Durajka, Rubák (76. T. TRžil), Klíma – Svoboda, Kučera (66. Jonák)

Jako první zahrozili hosté, ale kapitán Durajka trefil zpoza vápna jen břevno. Z další akce se už urodilo. Klíma našel přesným centrem na malém vápně Svobodu a ten hlavou poslal Náměšť do vedení. Zvýšit mohl opět lídr hostujícího mužstva, ale mířil nad. Domácí odpověděli brejkem, při kterém Hronek vybídl ke skórování Macka. Náměšťsko-Vícenickým brzy vrátil vedení Čermák.

Zvýšit mohl do třetice Durajka, ale jeho přízemní střelu umocněnou mokrým trávníkem vytěsnil skokem k tyči Šplíchal. Celek od řeky Oslavy byl v prvním poločase nebezpečnější, ale další akci zakončil střelou do boční sítě Klíma. Tak opět udeřilo na opačné straně a znovu byl v akci Hronek, který při dalším kontru ukázkově přihrál Mackovi a bylo srovnáno. 
Po změně stran se začalo oboustranně opatrně. V 60. minutě se domácí obrana otevřela Durajkovi, který napočtvrté skóroval. O deset minut později zužitkoval Klímovu standardku Svoboda a bylo po zápase. Výsledku dal konečnou podobu střídající dvěma góly střídající Tomáš Tržil.

Fotografie ze zápasu zde:

http://trebicsky.denik.cz/galerie/stehlikova-trefa-znamenala-prvni-bodovy-zisk.html?mm=8109828&back=1178491010-1796-40

Zdroj: http://trebicsky.denik.cz/fotbal_region/stehlikova-trefa-znamenala-prvni-bodovy-zisk-20170918.html