FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Áčko si veze z Třebelovic tři body

2.4.2017 15:30 - 15.
Třebelovice
-
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
1:3(1:1)
Góly: 55., 90. Kučera (2x), 28. Durajka (p.k.)
Sestava: Pokorný - Anna, Lampíř, Čermák, Preisner - Klíma, Durajka, Kopuletý V. (78. Heres), Rous (Veselý M.) - Kučera, Rybníček (Tržil J.)

Favorizovaní hosté se ujali vedení po Durajkově proměněné penaltě. Třebelovice srovnaly zásluhou Novotného vzápětí. Stav se do přestávky již nezměnil. Náměšti vrátil vedení deset minut po změně stran Kučera, který v samotném závěru skóroval podruhé a pečetil tak vítězství druhého celku v tabulce soutěže.

„Na šance byli hosté lepší. My jsme snažili uhrát co nejlepší výsledek, kterým by byla remíza. Čekali jsme od druhého týmu v tabulce víc, že nás převálcuje, ale jen nakopával míče. I tak ale měli naši obránci honičku a soupeř vyhrál zaslouženě. Kluci zahráli, na co měli a nemáme se za co stydět," shrnul domácí trenér Bohuslav Veverka.

Zdroj: http://trebicsky.denik.cz/fotbal_region/rapotice-strhly-vitezstvi-na-svou-stranu-i-v-deseti-hracich-20170403.html

----------------------------------------------------------------------

Ohlasy k zápasu uvedené na www.fotbalunas.cz

TJ Třebelovice

Bohuslav Veverka: Hosté si v utkání vypracovali více šancí a zaslouženě vyhráli. Byli jsme druhému týmu tabulky rovnocenným soupeřem a kluci se určitě za svůj výkon nemusí stydět.
 

FC Náměšť nad Oslavou-Vícenice

Jan Jabůrek: Náměšt měla po celý zápas více ze hry a také spoustu příležitostí, ale po celé utkání se je nedařilo proměňovat a tak byli domácí na dostřel až do konce zápasu.