FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Áčko ve velice napínavém utkání vyhrálo nad Velkým Beranovem

20.5.2017 16:30 - 22.
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
-
Velký Beranov
4:3(1:0)
Góly: 40., 52., 80 Durajka (3x, z toho 1x PK), 82. Klíma
Sestava: L. Pokorný - V. Rous, P. Čermák, V. Lampíř, M. Veselý (72. J. Heres) - Z. Jonák, J. Rubák, R. Durajka - P. Kučera - V. Rybníček (57. T. Tržil) , M. Preisner (68. J. Klíma)

Náměšť dokázala otočit nepříznivý vývoj utkání s Velkým Beranovem. Hattrickem zazářil domácí kapitán Roman Durajka.

Roman Durajka poslal domácí do vedení

V Náměšti se hrálo pro diváky velmi atraktivní utkání, protože oba týmy předváděli útočný fotbal a tutovky se od začátku střídali na obou stranách. Do konce první půle se střelecky dokázal prosadit pouze domácí kapitán Roman Durajka, který ve 40. minutě zařídil domácím spokojenější odchod do kabin.

Domácí dokázali v závěru strhnout vítězství na svou stranu

Vstup do druhé půle vyšel na výbornou hostům, kteří ve 47. minutě dokázali zásluhou Rostislava Kittlera vyrovnat. V 52. minutě vrátil domácím vedení proměněnou penaltou Roman Durajka. Pokutový kop se pískal po akci Petra Kučery. V 59. minutě se hostům podařilo vyrovnat po rohovém kopu, kdy byl šťastným střelcem nejlepší kanonýr soutěže Richard Ganzwohl. V 66. minutě se hosté dokonce ujali vedení, kdy zužitkoval jeden z brejků Martin Křenek. Právě střelec vedoucí branky Křenek musel po druhé žluté kartě předčasně do sprch a od této chvíle hosté rezignovali na své útočné výpady a soustředili se bránění vedení. Domácí však dokázali tuto pasivitu potrestat a stejně jako minulý týden na Moravci dokázali zápas otočit ve svůj prospěch. V 80. minutě srovnal svým třetím gólem v utkání Roman Durajka a vítězství domácím zařídil v 82. minutě střídající Jan Klíma.

Zdroj: http://www.fotbalunas.cz/zapas/128105/

Fotografie z utkání naleznete v našem fotoalbu na Facebooku zde:

https://www.facebook.com/pg/fcnamest/photos/?tab=album&album_id=1444856782245721