FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

B-tým opět bez bodů

12.9.2015 16:00 - 6.kolo
Studenec
-
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
1:0(0:0)
Góly: 88. Komárek
Sestava: M. Lokaj - Z. Sobotka , B. Nekuda (53. M. Anna) , M. Veselý -J. Eliáš , V. Kopuletý , M. Sobotka , L. Vrba , P. Blažek (73. J. Polák) - J. Pospíšil , T. Franěk (64.T. Rabušic)

Aktuální lídr tabulky na svém hřišti v sobotu odpoledne přivítal béčko Náměště, které zatím neprožívá dobrý start, a proto se dal čekat jednoznačný průběh. Opak byl ale pravdou a hosté drželi naději remízy až do 88. minuty, kdy se trefil domácí Komárek a poslal hosty domů bez bodu. Studenec je i po šestém kole stoprocentní bez ztráty kytičky.

Tyč domácích a šance Eliáše

Nečekaně vyrovnaný duel viděli diváci ve Studenci, který rozhodla jedna branka. První poločas se hrál kvalitní fotbal a šance byly k vidění na obou stranách. Domácí ani hosté však své šance proměnit nedokázali. Na straně Studence nastřelil tyč Jiří Strnad a za hosty pálil vedle Jiří Eliáš.
Na gól se čekalo až do samého závěru

Do druhé půli domácí vstoupili velmi vlažně, jako by zůstali ještě v kabině, a toho se pokusili využít hosté. Prvních dvacet minut byli lepším týmem a mohli jít do vedení. Sobotka, který byl sám před bránou ale pálil vedle a neprolomil špatnou produktivitu Náměště. Od 70. minuty zase převzali iniciativu domácí. Už to vypadalo, že zápas skončí nerozhodně a béčko Náměště bude prvním týmem, který obere Studenec o body, ale František Komárek byl proti. V 88. minutě si naběhl na vápno, kde se ujal odraženého míče, zatáhl ho do vápna a k radosti všech domácích příznivců rozvlnil síť za zády Lokaje. Domácí Studenec je tak i po šesti kolech jasným lídrem Okresního přeboru, když zatím neztratil jediný bod.

Ohlasy k zápasu

Josef Čonka - trenér TJ Sokol Studenec: Byl to docela vyrovnaný zápas, s šancemi na obou stranách. Bylo to o tom, kdo dá gól a my toho v posledních minutách využili. Dá se říct, že výsledek jsme si ubojovali.
Bohumil Nekuda - trenér FC Náměšť nad Oslavou-Vícenice B: Bylo to vyrovnané utkání a podle mě by tomu více slušela remíza za ten průběh hry. Myslím si, že zápas trochu ovlivnila i situace z prvního poločasu, kdy běžel Eliáš sám na bránu a domácí hráč ho stáhl za dres sudí ukázal jen žlutou kartu. Třeba by se vše vyvíjelo jinak. Pro diváky to musel být výborný fotbal, jen škoda pro nás, že jsme to neudrželi. Herně nepropadáme, ale trápí nás koncovka, snad se to příště už podaří zlomit.

Zdroj: www.fotbalunas.cz