FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

B-tým přejel rezervu Jemnicka

4.10.2015 15:00 - 9.kolo
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
-
Jemnicko "B"
5:2(2:1)
Góly: 32. J. Musil , 33. R. Juřena , 54. J. Pospíšil , 67. M. Bukáček , 80.T. Rabušic - 13. M. Axman , 55. J. Anděl
Sestava: L. Pokorný - B. Nekuda (57. M. Veselý) - V. Kopuletý (78.M. Anna) , R. Juřena (72. P. Blažek) , J. Eliáš (76. T. Rabušic) , M. Bukáček , L. Vrba , Z. Jonák - T. Franěk, J. Musil (59. P. Kopuletý) , J. Pospíšil

V Náměšti nad Oslavou se v neděli v rámci 9. kola Okresního přeboru představilo béčko Jemnicka. Oba týmy potřebovaly nutně zvítězit a oddálit se příčkám zaručující boje o záchranu. Duel vyšel lépe domácím a béčko Jemnicka nenavázalo na své áčko (A tým vyhrál v Humpolci 2:1 - pozn.red.) a odjeli tak domů s prázdnou.

Axman otevřel skóre

Souboj rezerv od začátku ovládala Náměšť nad Oslavou. Od začátku diktovala tempo hry a byla lepším týmem. Do vedení šli ale překvapivě hosté z Jemnicka. Ojedinělý brejk dokázal přetavit v gól Martin Axman a Jemnicko vedlo 1:0. Náměšť se z toho ale po půl hodině hry dokázala oklepat a během dvou minut zápas otočila. Oba góly byly hodně podobné. Na rychlé kontry hráčů Náměště soupeřovi obránci nedokázali vůbec reagovat. Nejprve se ke střele prokličkoval Musil a z dvaceti metrů vypálil nechytatelnou bombu na bránu Růžičky - 1:1. Hned minutu na to se trefil Juřena a skóre bylo 2:1. Domácí svůj náskok mohli i zvýšit ale hosty stále držel v naději pavel Růžička. Do kabin tak odcházeli po pětačtyřiceti minutách hry spokojenější domácí. 

Náměšť potvrdila převahu

V druhé půlce byl obraz hry úplně stejný, jako v té první. Byli to ale opět hosté, kteří vsítili první gól a vyrovnali na 2:2. Rychlý protiútok vyřešil Anděl střelou z 18ti metrů k tyči a nedal Pokornému šanci. To bylo od hráčů Jemnicka bohužel vše. Po zbytek zápasu byli lepší domácí a byla jen otázka času, kdy se dostanou do vedení. Po chvíli od vyrovnání se po pěkném centru Fraňka dostal do zakončení hlavou Musil a překonal Růžičku - 3:2. Tlak Náměště sílil a s ním i další trefy. Po skrumáži se nejlépe zorientoval 67. minutě Bukáček a konečnou podobu výsledku dodal Tomáš Rabušic deset minut před koncem. Náměšť doma porazila Jemnicko 5:2 a konečně se přiblížila klidnému středu tabulky.

Ohlasy k zápasu

1.FC Jemnicko B:

Martin Kincl - trenér 1.FC Jemnicko B: Náměšť byla od začátku lepší a zaslouženě vyhrála. Nám chyběli klíčoví hráči Křivánek s Křížem, a to bylo znát. Příští týden nás čeká Jakubov a nebereme nic jiného, než výhru.

Zdroj: www.fotbalunas.cz