FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

B-tým rozstřílel Přibyslavice

18.10.2015 14:30 - 11.kolo
Přibyslavice
-
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
0:6(0:2)
Góly: 22. T. Franěk , 23. J. Eliáš , 49. V. Kopuletý , 68. J. Eliáš , 71. J. Musil , 74. M. Křivánek
Sestava: L. Pokorný - B. Nekuda (55. M. Anna) , M. Veselý - M. Bukáček , J. Eliáš , P. Blažek , Z. Jonák (64. R. Juřena) , V. Kopuletý , L. Vrba - T. Franěk (49. M. Křivánek) , J. Musil

Přibyslavice hostily v rámci 11. kola na svém stadionu rezervu Náměště. Domácí se trápí a výsledky z posledních kol je dostaly až na samé dno tabulky. Hosté z Náměště přijeli s jasným cílem napravit blamáž z minulého kola, kdy doma podlehly vysoko Rudíkovu. Utkání mělo jednoznačný průběh a Náměšť si spravila chuť vysokou výhrou 6:0.

První gól padl po dvaceti minutách hry

Prakticky celý zápas byl obraz hry stejný. Hosté jednoznačně dominovali a zápas ovládli od první do devadesáté minuty. Gólový účet odstartoval ve 22. minutě Tomáš Franěk, který využil přihrávku pod sebe od Eliáše a zpoza vápna prostřelil vš, co mu stálo v cestě. O miutu později se řítil Eliáš sám na bránu a střelou podél Svobody rozvlnil síť - 0:2. Hosté mohli dát v prvním poločase mnohem více gólů, ale v samostatných nájezdech si Jonák, Bukáček i Veselý několikrát vylámali zuby na dobře chytajícím Svobodovi. V poločase byl tedy výsledek příznivější pro Náměšť.

Ve druhém poločase hosté přidali další zásahy

Ve druhé půli opět dominovali hosté a hned 4 minuty po příchodu z kabin zvýšil na 0:3 Kopuletý, který napřáhl z 30ti metrů a míč zaplul za záda domácího brankáře. Psala se 68. minuta a fotbalisté Náměště si ze svých soupeřů udělali doslova tréninkové kužele. Několikrát už mohli akci zakončit, ale ještě to šperkovali až to utnul Eliáš a zvýšil na 0:4. Náměšť přidala v rozmezí tří minut ještě další dvě trefy a zasadila tak definitivně hřebíček do rakve domácím fotbalistům. Nejprve se v 71. minutě prosadil Musil, který nájezd zakončil střelou mezi nohy a následně technickou střelou vymetl šibenici Martin Křivánek. Náměšť se tak dokázala velmi dobře oklepat z ostudného výkonu z minulého týdne a nadělila posledním Přibyslavicím šestku.

Ohlasy k zápasu

FC Náměšť nad Oslavou-Vícenice B

Bohumil Nekuda - trenér: Nevím čím to je, že minulý týden dostaneme výprask a hned další víkend předvedeme tak dobrý výkon. Asi záleží, jak se kluci vyspí. Zápas nám opravdu vyšel a mohli jsme vyhrát i víc, kdybychom proměnili nějaké další nájezdy.

Zdroj: www.fotbalunas.cz