FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Béčko doma padlo s Chlístovem

21.4.2018 16:00 - 18.kolo
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
-
Chlístov
3:4(2:1)
Góly: 32. M. Preisner , 45. P. Kučera , 58. M. Sobotka
Sestava: V. Bednář - M. Preisner, M. Anna (73. F. Tomek , V. Kopuletý (46. J. Eliáš), T. Tržil (88. Z. Král), M. Sobotka, P. Kučera (76. J. Musil), T. Franěk, M. Lokaj, L. Vrba, S. Sedlák

Napsali o utkání v Třebíčském deníku:

Od začátku se hrál oboustranně defenzivní fotbal. Bezbrankový stav ovšem vydržel jen do 9. minuty, kdy se po chybě prosadili hosté. Domácí poté zvýšili obrátky a do poločasu stav otočili. Ve druhé půli byla rezerva Náměště-Vícenic aktivnější, ale soupeř spoléhal na brejky. Domácí v rozmezí 55. a 58. minuty vstřelili dva góly, ale jeden byl vlastní. Po další chybě hostitelů byla v 65. minutě nařízena penalta, kterou proměnil Svoboda a vyrovnal. Obrat dokonal 77. minutě chlístovský Kocmánek.

Zdroj: https://trebicsky.denik.cz/fotbal_region/trebelovice-dal-tapou-a-na-lidra-ztraci-uz-ctyri-body-20180424.html

Napsali o utkání na serveru www.fotbalunas.cz:

Chlístov otáčel výsledek v Náměšti B

Teprve druhou venkovní výhru zaznamenali fotbalisté Chlístova na půdě rezervy Náměště v poměru 4:3

 

Domácí otáčeli vývoj první půle

Chlístov zajížděl na půdu rezervy Náměště s přáním získat důležité body do soubojů o záchranu. Na podzim se právě radovala Náměšť, která tu v hostující roli vyhrála 3:1. K dalšímu mistrovskému utkání zajížděl Chlístov do Vícenic u Náměště, kde hraje svoje utkání Náměšť n/O – Vícenice B. K utkání nastoupili hosté ve značně improvizované sestavě, jelikož jim scházeli tři hráči základní sestavy. Naštěstí  pro ně, se ze své zahraniční mise vrátili bratři Kuchaříkové a pomohli zmíněné díry v sestavě zalepit. Do utkání vstupovali s tím, že budou hrát ze zabezpečené obrany čekat s čím přijde soupeř. I přes počáteční oťukávání se jim podařilo v 9. minutě skórovat ze standartní situace, kdy se trefil Michal Kuchařík -0:1. Od této chvíle se hrál oboustranně otevřený fotbal nahoru dolu s mírnou převahou domácích. Hosté nejenže vedení do poločasu neudrželi, ale dokonce ztratili, když se domácí postupně trefili ve 32. minutě a potom gólem do šatny ze standartní situace v 45. minutě stanovili stav po první půli.

Ve druhé půli lepší hosté

Do druhé půle vstoupili hosté s tím, že nemají co ztratit, hlavně hrát fotbal a skórovat. To se jim záhy podařilo, když v 55. minutě po úniku po pravé straně Miroslav Svoboda nacentroval a před dotírajícím Romanem Hruškou si domácí hráč srazil míč do vlastní sítě. Jenže ihned po vyrovnávací brance inkasovali hosté v 58. minutě další gól. I nadále se hrál oboustranně vyrovnaný fotbal, i když je třeba říci, že domácí si vytvořily více brankových příležitostí. Nicméně v 65. minutě přišel neobratný zákrok domácího obránce na Romana Hrušku a kopala se penalta. K penaltě se postavil Miroslav Svoboda, počkal si na pohyb gólmana a bezpečně proměnil. Po hostujícím vyrovnání vrhli domácí veškeré síly do útoku a logicky se jim otevírali okénka v jejich obraně. Hosté si vypracovali několik brejkových situací, a když soupeř dokázal trefovat jenom břevna a tyče, tak  jeden brejk dokázali proměnit. To když se trefil dorážkou do prázdné brány Karel Kocmánek v 77. minutě. Od této chvíle se hosté soustředili především na pevnou defenzívu, přeskupili  zadní řady a nakonec se jim podařilo vítězství udržet. I když domácí měli převahu a tlačili, do konce utkání si ještě vypracovali jednu vyloženou šanci, kdy byli v úniku Roman Hruška a Michal Rygl, ale nepodařilo se ji proměnit.  

Ohlasy k zápasu

SK Slavia Chlístov

Špaček Milan, trenér: Přes enormní snahu domácích, se nám za úmorného vedra, podařilo udržet vybudované vítězství a získat tři důležité body.

Zdroj: http://www.fotbalunas.cz/zapas/180063/