FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Béčko jede z Jemnicka s prázdnou

4.6.2017 16:30 - 24.
Jemnicko "B"
-
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
4:2(2:1)
Góly: 26. J. Musil , 68. J. Eliáš
Sestava: J. Bartošek - J. Mucha (70. R. Svítil) , J. Musil, M. Stachovič (46. B. Nekuda) , J. Eliáš, M. Křivánek, R. Juřena, P. Kopuletý, M. Lokaj, M. Sobotka, T. Rabušic

Fotbalisté Náměště B nedokázali z Jemnicka přivézt žádný bod a zůstávají v dolní polovině tabulky

Domácí o jeden gól lepší

Jemnicko B v minulém kole zvítězilo třetím zápasem v řadě a dostalo se na třetí příčku tabulky  a přivítalo soupeře z Náměště B, který nečekaně podlehl doma Okříškám B. Na podzim se dařilo mnohem lépe Náměšti, která vyhrála celkem jasně 5:2. Domácí od začátku zápasu byli aktivnější a hned v 9. minutě šli Jakubem Koprem do vedení -1:0. Ve 25. minutě se pak přidal domácí střelec Martin Axman a bylo to již 2:0. Přesto se hosté o minutu později prosadili zásluhou Josefa Musila a snížením na 2:1 mohli ještě doufat v nějaký bodový zisk. Hosté totiž začali mít i převahu v držení míče.

Ve druhé půli si domácí výhru pohlídali

Do druhého poločasu vstoupili opět lépe domácí, když se v 58. minutě trefil opět Martin Axman -3:1. V 68. minutě však opět hosté snížili na rozdíl jedné branky, kdy se trefil střelec jara Jiří Eliáš -3:2. Až do samého závěru hosté drželi šanci na bodový zisk, ale nakonec si domácí ještě v 89. minutě pojistili svoje vedení na 4:2 Karlem Tesařem -4:2.

Ohlasy k zápasu
1.FC Jemnicko B

Kincl Martin, trenér: Byl to vyrovnaný zápas. Měli jsme štěstí, že jsme šli do dvougólového vedení. Hosté byli lepší v držení míče. Zápasu by více slušela remíza.

Zdroj: http://www.fotbalunas.cz/zapas/126937/