FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Béčko postoupilo do finále poháru OFS Třebíč

10.5.2017 17:00 - POHÁR OFS -SEMIFINÁ
Třebenice
-
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
1:3(1:2)
Góly: 11., 14. Rybníček (2x), 78. Tržil T.
Sestava: Bartošek - Veselý M., Lokaj, Blažek (46. Rabušic), Sobotka M. - Pospíšil, Musil Josef (39. Anna), Eliáš, Juřena (46. Kylíšek) - Bednář R. (46. Tržil. T), Rybníček V.

Třebenice měly na náhradním hřišti v Náměšti nad Oslavou více ze hry, ale neproměnily řadu brankových příležitostí. To soupeř potrestal dvěma úniky Rybníčka ještě v úvodní čtvrthodině. Domácí stačili do přestávky jen snížit Svobodou. Rezerva Náměště-Vícenic měla navrch pouze v úvodu druhého poločasu, ale pak zase převzal otěže zápasu účastník třetí třídy. Definitivní zlom nastal v 78. minutě, kdy se ze 30 metrů trefil do šibenice náměšťský Tržil.

„Soupeř byl lepší úplně ve všem, ale nedal šance. My jsme hráli těžkopádně a pomohly nám dva góly z brejku. Také nás podržel brankář Bartošek. Až když dal pěkný gól Tržil, bylo po zápase. Musím ale říci, že Třebenice byly fakt výborné a prohrát si nezasloužily,“ uznal trenér záložního mužstva Náměště-Vícenic Bohumil Nekuda.

„Kdybychom proměňovali šance, dali bychom sedm branek a mohlo být rozhodnuto. Sami na gólmana jsme šli snad třikrát. Nemáme ale útočníka, který by v klidu dal branku. Soupeř nám párkrát utekl a bylo to,“ krčil rameny vedoucí třebenického mužstva Vlastimil Fiala starší.

Zdroj: http://trebicsky.denik.cz/