FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Béčko v derby ze Studence veze tři body

8.10.2017 15:00 - 10.
Studenec
-
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
0:1(0:0)
Góly: 58. Eliáš (PK)
Sestava: Kováč - Anna, Lokaj, Veselý M., Pospíšil - Kopuletý V. (73. Melkes M.), Sobotka, Rabušic (54. Blažek), Eliáš - Juřena (64. Stachovič), Jonák (89. Vlk)

Ve Studenci se radovali hosté z Náměště B

Rezerva Náměště si ze hřiště Studence odvezla všechny body, když jediná branka padla z penalty

 

V první půli branka nepadla

Jako první se osmělili hosté. Ve 4.minutě Jonákovu střelu vyrazil Hájek v bráně domácích. Následovalo několik rohů pro hosty. Vždy si při nich poradil Hájek, nebo obrana domácích. V 9. minutě Jonákův lob na bránu nevyšel. Domácí ohrozili bránu hostí až ve 13. minutě, kdy trestný kop ze 30 metrů zahrál Holoubek. Jeho bomba skončila těsně vedle. O to samé se pokusil Lokaj, ale se stejným výsledkem. Ve 39. minutě dostal červenou kartu Chalupa za komentáře. Trestný kop Mrně Michala skončil na břevně. Ve 40. minutě Nejedlý prošel obranou hostí, vypálil, brankář Kováč vyrazil před sebe, volný Komárek dorážel vedle. Ve 42.minutě další pokus Nejedlého Kováč chytil. Ve 43. minutě technická střela Eliáše skončila mimo bránu. 

Hosté rozhodli z penalty

V 50. minutě Eliáš nachytal brankáře Hájka na hruškách. Jeho lob ze 30 metrů přeletěl brankáře stojícího na velkém vápně, trefil tyč, od ní šel míč podél brankové čáry, kde ho ulapil Hájek.  Osudná chvíle nastala v 58. minutě, kdy po faulu brankáře na Jonáka byla nařízená penalta, kterou Eliáš bezpečně proměnil. Poté hosté omezili útočení, ale spíš bránili. Následovalo několik nevýrazných šancí na obou stranách, na výsledku se už nic nezměnilo

Ohlasy k zápasu
TJ Sokol Studenec

Pokorný Pavel, bývalý trenér: Po celý první poločas se hrál docela pohledný fotbal. Po vedoucím gólu hosté omezili útočení, ale spíše bránili.

Zdroj: http://www.fotbalunas.cz/zapas/159088/