FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Béčko v posledním domácím utkání s Opatovem neponechalo nic náhodě a zvítězilo

28.10.2017 14:30 - 13.
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
-
Opatov
4:1(1:1)
Góly: Eliáš (2x), Musil Jan, vlastní
Sestava: V. Bednář (46. M. Kováč) - B. Nekuda (70. P. Blažek), J. Musil (75. T. Rabušic), J. Eliáš, R. Juřena (46. M. Stachovič), V. Kopuletý, M. Sobotka, T. Franěk (80. M. Křivánek), M. Veselý, M. Anna, M. Lokaj

Napsali o utkání v Třebíčském deníku:

Lépe začali hosté, kteří se brzy ujali vedení Pokorného gólem z penalty. Domácí hráli v prvním poločase po větru, ale soupeř předváděl kombinační fotbal a tím hru vyrovnával. Rezerva Náměště-Vícenic měla několik šancí na vyrovnání, ale prosadil se až ve 37. minutě Musil.

Po změně stran už měli hostitelé hru ve své režii, tlačili nováčka soutěže, ale do vedení šli až díky vlastním gólu Kabelky po více jak hodině hry. V 76. minutě zvýšil na 3:1 Eliáš a od této chvíle se hra přelévala z jedné strany na druhou a záložní mužstvo Náměště-Vícenic třikrát podržel střídající brankář Kováč. Výsledku dal konečnou podobu minutu před koncem svým druhým gólem Eliáš. 

Zdroj: https://trebicsky.denik.cz/fotbal_region/pribyslavice-se-posunuly-do-cela-neuplne-tabulky-20171031.html

Napsali o utkání na serveru Fotbal u nás:

Opatov s Náměští B nepřekvapil

Ani ve svém posledním podzimním zápase se nemohli po závěrečném hvizdu pana rozhodčího radovat fotbalisté Opatova z výhry, a proto suveréně uzavírají celou tabulku.

Hosté drželi s domácími v první půli krok

Náměšť B si v posledním kole mohla vylepšit skóre, protože přijel na jejich hřiště beznadějně poslední Opatov, který zatím pozbíral pouhé tři body za tři remízy. Zápas začal pro domácí šokem, když se již ve 2. minutě trefil z pokutového kopu Radek Pokorný -0:1. Domácí tým byl zaskočen a dlouho se nemohl dostat do tempa. Až ve 37. minutě přišlo vyrovnání, o které se postaral Jan Musil -1:1.

O výhře domácích rozhodl vlastní gól

Ve druhém poločase pomohla domácím k obratu vlastní branka Radka Kabelky z 64. minuty -1:2. Domácím pak dodal definitivní klid na kopačky v 76. minutě kanonýr Jiří Eliáš, který přidal ještě poslední podzimní gól domácích v 89. minutě -4:1.

Zdroj: http://www.fotbalunas.cz/zapas/159110/