FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Dorost vysoce podlehl ve Ždírci

3.9.2016 13:00 - 3.
Rozsochatec
-
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
6:0(2:0)
Góly: - - -
Sestava: Kováč - Rybníček, Martinovský, Matoušek, Kašík, Staněk, Gruber, Plucek, Janda, Kryštof (83. Kratina), Susa

Převzato ze stránek Ždírce, komentář trenéra Tatranu Ždírec:

"V prvním domácím zápase na hřišti Tatranu jsme se pomalu dostávali do tempa,ale zápas jsme zvládli bez větších potíží.Soupeř hrozil pouze z rychlých brejku ,ale ty jsme si pohlídali. K uklidnění nám v úvodu pomohl trestný kop Veselskýho ,který po faulu na Svobodu, trefil přes zeď přímo k tyči. I u dalších dvou branek byl Veselský,když jeho dlouhý aut prodloužil Bílek a Pospíšil doklepaval míč do volné branky.Třetí gol přidal opět z trestného kopu po faulu na Bílka. Po pěkných akcích po stranách a následných centrech se po jednom z nich po nahrávce Culka prosadil Pospíšil a hattrick završil z pokutového kopu po faulu na Hockeho. Závěrečnou branku vstřelil Dočekal ,když ukázal svůj přehled a angličanem z pětadvaceti metrů nedal brankaři šanci."

Komentář trenéra FC Náměšt Bohuslava Susy:

"Na zápas jsme jeli pouze s jedním střídadjícím hráčem. V dnešním zápase mě mírně zklamali hráči, na které jsem sázel a kteří v této sezóně mají být vůdčími osobnostmi v týmu. Bohužel, pokračují naše kolísové výkony, kdy v domácím utkání hrajeme krásný a líbivý fotbal a při utkání venku to vypadá, jako by hráli úplně jiní kluci. Z vysoké porážky se musíme rychle oklepat a v příštím utkání, doma v neděli s Lukou nad Jihlavou, nastoupit s jiným nasazením."

Foto z utkání: http://fotbal-zdirec.rajce.idnes.cz/dorost_Rozsochatec_Zdirec_n.D._-_Namest_n.O._3.9.2016/

Zdroj: http://tatran.zdirec.cz