FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Kanonýr Kučera rozhodl zápas proti Koutům a je znovu v sestavě kola

17.10.2015 14:30 - 11.kolo
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
-
Kouty
4:3(2:2)
Góly: 34. P. Kučera , 42. P. Kučera , 81. P. Kučera , 89. P. Kučera - 9. F. Coufal , 18. J. Roušar , 64. J. Havelka
Sestava: M. Kováč - M. Buchta , J. Heres , M. Hrazdíra - J. Eliáš (46. Z. Jonák), J. Rubák , T. Hrazdíra (64. M. Anna), J. Křoustek - I. Foretník , P. Kučera (90. M. Veselý), R. Bednář

Jako na střelnici si museli připadat diváci na stadionu v Námešti, když viděli 7 gólů, z nich nakonec vyplynula těsná výhra pro domácí. Koutům se tak nepodařilo navázat na domácí výhru s Vladislaví, hlavně kvůli lacině obdrženýnm gólům. Za zmínku určitě stojí, že všechny 4 góly domácích nasázel Petr Kučera.

Snový úvod Koutů

Koutům se velmi vydařil vstup do utkání, když se v 9. minutě prosadil Filip Coufal, ke kterému doputoval výkop brankáře Stýbla - 0:1. Neuběhlo ani 10 minut a hosté vedení zdvojnásobili, když Jan Roušar po parádním centru Hrůzy rozvlnil síť za brankářem Kováčem. Pak už se však probudili domácí, kteří byli jakoby opařeni nástupem Koutů. Petr Kučera načal svůj gólový účet už ve 34. minutě, když využil zaváhaní hostující defenzivy - 1:2. A bylo hůř, tedy pro svěřence trenéra Chylíka, Kučera chytil střeleckou slinu a po hraniční ofsajdové situaci ve 42. minutě bylo srovnáno. Právě Kučera mohl v krátké chvíli zkompletovat hattrick, po faulu jednoho z hostujících hráčů měli domácí možnost zahrání pokutového kopu, dvougólový střelec Kučera však překvapivě zamířil nad branku golmana Stýbla. Více ze hry měli za první poločas domácí, hosté se po nadějném úvodu nemohli dostat do zápasu.

Gólový koncert Kučery pokračoval

Druhá část zápasu slibovala solidní zápletku, na kterou se diváci dozajista těšili. Na další gólový zápis si však museli počkat až do 64. minuty, byly to ovšem Kouty, kdo šel po Havelkově vydařené dalekonosné střele do vedení. Utkání "zdobilo"mnoho nepřesností a neproměněných šancí. Utkání se začalo lámat v 81. minutě, kdy se po opětovném zaváhání hostující obrany prosadil již potřetí. Byo zaděláno na napínavý závěr zápasu. 89. minutu si za rámeček rozhodně nedá brankář Koutů, Luděk Stýblo, jehož nepovedený odkop se odrazil od jednoho z obránců, míč se dostal k Petrovi Kučerovi a ten velmi snadným gólem rozhodl o tom, že 3 body zůstávají v Námešti

Petra Kučeru můžete podpořit svými hlasy v boji o cenu pro nejlepšího hráče kola po kliknutí na tento odkaz.

Zdroj: fotbalunas.cz