FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Mladší přípravka v derby!

V pátek 7.10.2016 jsme odehráli utkání proti Březníku. Zápas jsme sledovali s velkým zájmem, protože kluci se znají ze společných tréninků a určitě to byla zajímavá konfontace.

V naší sestavě chyběl Pepa Husár, protože má zraněný kotník a Dominika beneše jsme tentokrát místo do branky poslali do hry. Na jeho místo se postavil Vojta Holý. 

Týmy jsme tak složili následovně.  

Vojta Holý v bráně

Jeden tým: Kuba Strnad, Vašek Kosour, Lukin Bruzl, Adam Běhal a Vláďa Sobotka

Druhý tým: Maty Feranec, Tomáš Kamas, Kuba Dvořák, Hynek Jaroš a Dominik Beneš.

K zápasu můžeme poznamenat, že nám Březník nic nedaroval, poctivě a hlavně v celé čtyřce vždy bránil těsně před bránou a spoléhal na rychlé výpady. První poločas jsme ještě zvládli s nulou, ale druhý už nám to tam začalo padat. Jak jsme se tlačili dopředu a nedařilo se nám zakončit ani prostřelit hradbu těl soupeř nás trestal.Jediný úspěch zaznamenal Tomáš Kamas.

Druhé utkání bylo velmi podobné tomu prvnímu, jen se do branky vrátil Dominik a Vojta se vrhnul bránit.a zvrátit výsledek. Ani tentokrát se nám nepodařilo vstřelit branku a třikrát jsme inkasovali. Tentokrát se nám nedařilo ani při penaltách a tak jsme si po zápase ani nezakřičeli.

Blíží se náš páteční poslední zápas v Hrotovicích, takže se ještě sejdeme v pondělí a ve středu vždy v 17.00 hod na tréninku ještě na hřišti FC Náměšť.