FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Mladší žáci nestačili na kvalitního soupeře.

25.9.2016 09:00 - 6.
Přibyslav
-
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
5:0(4:0)
Góly: - - -
Sestava: Štolfa A. - Jelínek R., Mareš, Pelánek, Štolfa M., Domente, Kříž, Stojaník, Kašík, Jelínek D., Vychytil, Galvánek

V neděli 25.9.2016 odehráli mladší žáci utkání v Přibyslavi. Soupeř potvrdil svoje místo v tabulce a velmi kvalitním výkonem rozdrtil kluky 5:0. Snaha určitě byla, ale výsledek 0:0 vydržel jen do 8'. Šancí moc nebylo, většinou se kluci jen bránili a snažili se zahrozit aspoň z nějakého brejku, ale soupeř toho moc nedovolil. Jediná světlá chvilka přišla ve druhém poločase v podobě nastřeleného břevna. Kluci v dnešním utkání mohli posbírat jen zkušenosti ve hře s velmi kvalitním soupeřem.

Utkání dnes odehráli: chyběl pouze nemocný Petr Chadim

Tonad Štolfa, Dominik Jelínek - výpomoc ze starší přípravky, Kuba Vychytil - výpomoc ze starší přípravky, Dominik Galvánek - výpomoc ze starší přípravky, Radim Jelínek, Karel Mareš, Dominik Pelánek, Marek Štolfa, Segiu Domente, Matyáš Stojaník, Martin Kašík a Honza Kříž, náš nový hráč, který hned v prvním startu poznal asi to nejlepší, co v soutěži hraje.