FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Oslabeni mladší žáci opět prohráli!

1.10.2016 09:00 - 7.
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
-
Rapotice
0:4(0:2)
Góly: - - -
Sestava: Štolfa A. - Jelínek R., Chadim, Mareš, Pelánek, Štolfa M., Kašík, Matoušek

Dnes v soboti 1.10.2016 v 9.00 hod. odehráli mladší žáci další domácí utkání, a jejich soupeřem byl tým Rapotic. Bohužel se sešlo naráz tolik problémů, že nastoupili nekompletní. Ze stálé soupisky nám chyběli hráči a tak nebylo možné složit kompletní tým. Aby toho nebylo málo, nemohli jsme využít ani hráče ze starší přípravky, protože ta hrála utkání na HFK Třebíč ve stejném čase. Nakonec po domluvě s trenéry st. přípravky byl uvolněn alespoň Šimon Matoušek.

Chyběli tito hráči:

Matyáš Stojaník, Sergio Domente, Adam Všetečka, který je dlouhodobě zraněn a Honza Kříž, který dostal od lékaře nařízen klid kvůli bolavému kolenu.

Tým nastoupil takto:

Tonda Štolfa v bráně

Marek Štolfa, Dominik Pelánek, Radim Jelínek, Karel Mareš, Martin Kašík, Petr Chadim a naše výpomoc ze st. přípravky, velmi šikovný Šimon Matoušek.

K zápasu můžeme napsat, že se kluci snažili a nechtěli se vzdát. Bohužel hráč navíc byl znát a kluci postupem času ztráceli. Výsledek je nakonec 0:4, a když i soupeř se dostal do problému a nedohrál kompletní, ztrátu už kluci nedokázali dohnat.