FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Poslední zápas mladší přípravky v Hrotovicích!!

V pátek 14,10, jsme odehráli poslední zápas podzimní části v Hrotovicích, Sešli jsme se v plném počtu, když za nás už podruhé nastoupil Kuba Pěnčík, který se teprve seznamuje s tím jak to chodí v zápase. Díky tomu jsme mohli poprvé složit tři kompletní čtyřky a střídat je kompletní.

Obě utkání jsme sice prohráli, ale vůbec to neznamená, že by jsme nějak propadli. Kluci se zlepšují jak v individuálních schopnostech jako jsou kličky, vedení míče, střelba i přihrávka, což je pro jarní část dobrý příslib.Soupeř nás přehrál více silou než větším uměním a hlavně tím že střílel z větší vzdálenosti než dokázali naši malí špunti. Uvidíme co nám přinese přestávka, kdy se budeme pohybovat v tělocvičnách, jak na trénincích tak turnajích.

Tímto jen připomínám, že od středy 19.10. 2016 začínáme trénovat v tělocvičně na ZŠ Husova od 17.00 hod. Pondělní a páteční tréninky odpadají a zůstává jen středa.

V pátek jsem ještě zapomněl požádat rodiče, aby si každé dítě začlo nosit svůj míč, protože přípravky už nemůžou trénovat spolu a tolik míčů pro dva týmy nedáme dohromady. Míče můžou mít velikost 3 a 4, větší míče jsou už pro větší hráče a hlavně pro nácvik techniky a další vývoj jsou ideální právě tyto velikosti. Tuto žádost napíšu pro jistotu ještě do aktualit. Moc děkuji za pochopení a těším se na setkání ve středu 19.10.2 16 v 17.00.hod v tělocvičně.