FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Pro rodiče a hráče starších žáků!!

Vážení rodiče a hráči,

v přiloženém souboru najdete tréninkovou  a herní docházku za měsíc září. Tímto způsobem chceme hlavně Vás, rodiče, seznámit se snahou, kterou kluci věnují, aby se naučili fotbalovému umění a které pak prodávají při přátelských nebo mistrovských zápasech. Zároveň Vám chceme ukázat, jak je někdy těžké pracovat s malým počtem hráčů a nebo poskládat týmy pro mistrovská utkání, když je někdo zraněn nebo z jakéholiv důvodu nepřítomen. 

Pokud chceme kluky naučit zodpovědnosti ke svému zdraví a ke kolektivu ( nenechat kamarády na holičkách ), se kterým tráví tolik času, Vaše spolupráce a pochopení, nám jen pomáha při naší práci. 

Doufáme, že tenhle "fotbalový život" v nich alespoň trochu zakoření a pomůže jim v jejich dalším pokračování v jiných věkových kategoriích, ať už v našem klubu FC Náměšť- Vícenice a nebo kdekoliv jinde.

Znovu děkujeme a počítáme stále s Vaší spoluprací, Vaším časem při víkendových zápasech a pochopení k naší trenérské činnosti.