FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Starší žáci napravovali minulý týden!!

1.10.2016 10:30 - 7.
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
-
Rapotice
6:1(3:1)
Góly: 6. Chadim, 12. Křivánek, 25. Dvořák, 49. Šťáva, 57. Kašík, 63. Štolfa M.
Sestava: Nestrašil - Mucha, Kryštof, Tomek, Hutárek, Šťáva, Jeřábek, Šimončič, Křivánek, Chadim M., Dvořák střídali: Štolfa M., Kašík, Štolfa A.

V sobotu 1.10.2016 v 10.30 hod. odehráli starší žáci domácí utkání proti Rapoticím. Celý tým (hlavně trenéři), byl zvědavý, jak napraví svůj velmi slabý výkon z minulého týdne. Chyběl nám Patrik Čapoun a tak nám opět, jako již tradičně pomohli kluci z mladších žáků, Tonda a Marek Štolfovy a Martin Kašík.

Po taktické poradě v kabině hráči od úvodních minut zabrali a snažili se vývoj utkání držet ve svých rukou. A snaha se vyplatila. Hned v 6' vybojoval Martin Chadim míč a prostřelil brankáře - 1:0. Ve 12' zahrával Jirka Dvořák volný kop, míč dolétl až k bráně, od břevna se odrazil k Adamu Křivánkovi a ten, sice s drobnými problémy při zpracování ale přece, zvýšil na 2:0. Ve 24' Pavel Jeřábek a Jirka Dvořák předvedli lišácky rozehraný rohový kop a druhý jmenovaný umístil svou střelu na zadní tyč - 3:0. Vzápěti při špatné rozehře v obraně na vlastní polovině ,jsme poslali do brejku soupeře a ten nám nedal šanci 3:1.

Druhý poločas jsme chtěli hrát stejně, přesto jsme si dovolili drobný výpadek v úvodu a nemohli se dostat do tempa. Dokonce jsme opět dovolili další samostaný únik, ale Rosťa v bráně  vytáhl jeden ze svých zákroků a nedovolil skórovat. Ve 49' jsme se konečně chytili a opět nám pomohl rozehraný roh. Po ose Pavel Jeřábek Kuba Tomek, zpět na Pavla a do vápna naběhnutý Dominik Šťáva přidal gol na 4:1. Za tohoto stavu jsme si dovolili vystřídat naše opory Vojtu Šimončiče a Adama Křivánka, a do hry poslali mladíky Marka Štolfy do středu zálohy a Martina Kašíka do útoku. Do obrany je ještě doplnil Tonda Štolfa. A vyplatilo se. V 58' přihrál krásně Kuba Tomek Martinu Chadimovi, ten protáhl míč po levé straně a přihrál před branku nabíhajícímu Martinu Kašíkovi - 5:1. Závěrečnou tečku si vystřihli kluci ročníku 2004. Martin Kašík našel ve vápně Marka Štolfy a ten vystřelil šestý gól. Doufejme, že nás to jen podpoří do dalších zápasů.

Tímto zveme naše příznivce a samozřejmě rodiče, protože další dvě utkání hrajeme na domácí půdě. Přijďte kluky podpořit!!!