FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Starší žáci nezopakovali dobrý výkon z minulého utkání!!!

25.9.2016 10:30 - 6.
Přibyslav
-
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
4:4(1:2)
Góly: 11., 31., 49. Chadim (3x), 51. Dvořák (PK)
Sestava: Nestrašil - Mucha, Kryštof, Tomek, Hutárek, Šťáva, Jeřábek, Šimončič, Křivánek, Chadim, Dvořák střídali: Čapoun, Stojaník, Štolfa M., Štolfa A., Kašík

V neděli 25.9.2016 jsme odehráli své šesté mistrovské utkání, tentokrát v Přibyslavi. Bohužel jsme nezopakovali svůj výkon proti Okříškám a dá se přímo říct, že na utkání se nedalo chvílemi koukat.

Opět jsme využili služeb mladších žáků Marka a Tondy Štolfových, Matyáše Stojaníka a Martina Kašíka, a k tomu se do sestavy vrátili Kuba Tomek a Patrik Čapoun, takže tentokrát jsme byli kompletní a v plné síle.

Zápas přitom nezačal vůbec špatně. Od úvodních minut jsme měli více ze hry a soupeře zatlačili na jeho polovině. Ve 12' Rosťa Nestrašil vykopl míč, obrana soupeře špatně zapracovala Martin Chadim si míč vybojoval a vedli jsme 0:1. Jenže už předtím měl obrovskou příležitost Adam Křivánek, kterou v samostaném úniku neproměnil. A následovali další příležitosti, které jsme nedokázali proměnit.Soupeř hrozil s rychlých brejků, které nám postupem času začli dělat problémy.Ve 26' přišel trest za neproměněné šance.Rozhodčí posoudil jeden zoufalý odkop jako malou domů a z trestného kopu bylo vyrovnáno. Přesto jsme v 31' kopali roh, který sice soupeř odvrátil, ale Pavel Jeřábek zpět získaný míč přihrál Martinu Chadimovi a bylo 1:2.

O poločase jsme probrali  náš matný výkon, a snažili jsme se připravit na vybrané hráče soupeře a jejich hru. Všechno marně. Hned ve 47' přišel opět rychlý kontr a bylo to 2:2. Naše "štěstí" bylo, že soupeř na tom byl podobně jako my a a nabídl nám další šance. Vzápětí po rozehře Jirka Dvořák našel  opět Martina Chadima a bylo to 2:3. A v 51' bylo ještě veseleji. Ve vápně byl po průniku sestřelen Dominik Šťáva a Jirka Dvořák s přehledem penaltu proměnil na 2:4. Jenže tenhle komentář neukazuje obrovské díry, které jsme soupeři zase nabídli my a to co jsme dokázali v podobě nabídnutých šancí proměnit, zvládl s přehledem i soupeř. Než jsme se stačili rozkoukat v 54' jsme naprosto hrůzostrašně nepohlídali standardku, 4:3 a za další 4' už to bylo po další chybě v obraně 4:4. V závěru utkání jsme měli ještě dvě příležitosti. Martin Chadim jednou minul a podruhé stejný hráč chtěl rychle zakončit s hranice velkého vápna a střela mu nesedla. Naopak v 69' chytil Rosťa perfektním zákrokem tutovku soupeře a tak byla asi remíza spravedlivá.

Přesto bych rád zopakoval, že tenhle výkon byl nejhorší co jsme zatím předvedli!!!!

Góly: Martin Chadim 3x Jirka Dvořák (penalta)

Asistence: Rosťa Nestrašil, Pavel Jeřábek, Jirka Dvořák a Dominik Šťáva na kterého byla penalta.

Žlutá karta: Martin Chadim - nesportovní chování